Akademia Pomorska w Słupsku

Akademia Pomorska w Słupsku od ponad 50 lat kształci wysoko wykwalifikowane kadry na rzecz społeczeństwa, biznesu oraz kultury. Stawiamy na nowoczesność, rozwój i nowe technologie, dlatego co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki i specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy.

Ap logo podstawowe

Amberline - Kołobrzeska Fabryka Okien i Drzwi

Kołobrzeska Fabryka Okien i Drzwi z PVC i aluminium Amberline rozwija się nieustannie od 15 lat i buduje swoją coraz silniejszą pozycję zarówno na rynku polskim, jak i światowym.

Amber czarne o rgb

Bezpłatna sieć Szkół dla dorosłych Cosinus

Bezpłatna sieć Szkół dla dorosłych Cosinus

Szkoły Cosinus, które są już w 40 miastach oferują:

  • Bezpłatne Szkoły policealne
  • Bezpłatne Licea Ogólnokształcące
  • Kwalifikacyjne kursy zawodowe
  • Kursy maturalne oraz językowe
21369276 733502783523650 2464607372710746776 n

BG PRODUCTION

BG PRODUCTION - Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą w branży rybnej. Zajmujemy się przetwórstwem Łososia Norweskiego i Dorsza Atlantyckiego. Nasze produkty eksportowane są na cały świat

Bg production logo vector

BP Polska

BP jest jedną z największych na świecie firm, znaną głównie dzięki ogromnej sieci stacji paliw działających w wielu krajach. BP należy do ,,Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji”, bo stosuje Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji.

Bp logo

Camp Leaders Poland

Camp Leaders Poland zajmuje się organizacją wyjazdów wakacyjnych dla studentów do pracy w USA

Cl cmyk blue

Centrum Nowych Kompetencji

W Centrum Nowych Kompetencji zajmujemy się szkoleniem kadry przyszłości przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod i narzędzi.

Cnk logo podstawowe 2000px cmyk

CHRIS Turystyka i Rekreacja

Jesteśmy organizatorem  obozów letnich i zimowych , zielonych i białych szkół,  wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży.  Cel swój realizujemy poprzez tworzenie pionierskich na rynku polskim Campów - wyjątkowych miejsc, gdzie wszystko podporządkowane jest bezpieczeństwu, rozwojowi i potrzebom dzieci. To właśnie na Campach organizujemy nasze obozy dla dzieci i obozy młodzieżowe.

Chris logo 2013

Elda - Eltra Elektrotechnika S.A.

Fabryka Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, centrów danych, obiektów infrastrukturalnych, energetyki oraz przemysłu. Grupa Schneider Electric obsługuje klientów w ponad 100 krajach, zatrudniając 140 000 pracowników i generując obroty na poziomie 26 mld EUR.

Squarelogo rgb

Espersen Polska Sp. z o. o. - Sponsor Strategiczny

Espersen jest światowym liderem w przetwórstwie mrożonych bloków rybnych, mrożonych filetów, kawałków specjalnych oraz panierowanych i luksusowych produktów rybnych z ciasta francuskiego, z nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi i jednostkami nieprodukcyjnymi w Danii, Francji, Litwie, Polsce, Rosji, Hiszpanii i Wietnamie.

 

Logo colour

EVER Cleaning Sp. z o.o.

EVER GRUPA jest prężnie rozwijającą się firmą z branży usług dla biznesu. Od roku 1995 oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz dla sektora usług publicznych. Oprócz działań z zakresu utrzymywania czystości w hotelach, biurach, szpitalach i centrach handlowych.

Ever cleaning   logo

Felizajob

Felizajob od 5 lat sukcesywnie działa na rynku zatrudniając opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech.Rekrutujemy opiekunów z całej Polski, zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie w oparciu o przepisy prawa polskiego, oferujemy wynagrodzenie nawet do 1900 Euro netto/miesiąc, liczne premie oraz bonusy.

Logo strona ma%c5%82e

Gipo Sp. z o. o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów transportu wewnętrznego, maszyn oraz rozwiązań pozwalających zoptymalizować procesy produkcyjne. Z naszych produktów i rozwiązań korzystają europejskie firmy i korporacje.

Logo gipo krzywe

GlobalLogic S.A. - Sponsor Tytularny

GlobalLogic jest liderem w zakresie usług cyfrowej inżynierii produktów.

White wordmark on orange

Globmetal

Firma Globmetal działa w branży metalowej już od 10 lat. Czas i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć silną i stabilną pozycję na rynku.  Dzięki temu zaufało nam wiele europejskich marek. Systematycznie inwestujemy w rozwój firmy, poszerzając i uzupełniając park maszynowy o najnowsze modele maszyn renomowanych firm, takich jak Trumpf i DMG Mori.

02 02 globmetal

Goodmorning Sp. z o.o.

Firma GOODMORNING B.V. rozpoczęła swoją działalność 22 czerwca w 2001 r. jako Exotic Green. Na początku działała w zakresie delegowania pracowników tymczasowych do firm ogrodniczych. Obecnie działamy w wielu sektorach, takich jak żywność, logistyka, przemysł oraz technika.

Logo goodmorning

GRYFTEC

GRYFTEC Embedded Systems jest polską firmą o międzynarodowym zasięgu, która od początku swojego istnienia związana jest z Pomorzem Zachodnim. Dostarczamy usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych i dedykowanych usług dla systemów wbudowanych, technologii mikroprocesorowych i systemów reprogramowalnych.

Gryftec

Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka Komandytowa - Sponsor Strategiczny

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy Homanit, będącej partnerem dla europejskiej  branży przetwórstwa drzewnego. Jako producent cienkiej, wysoko uszlachetnionej płyty HDF oraz MDF zaopatrujemy odbiorców z całego świata, dostarczając nasze wyroby producentom mebli, stolarki drzwiowej oraz firmom z branży motoryzacyjnej.

Hn logo warmgrey9 green 4c 300dpi

Infoludek.pl

Pionierzy internetu od 1998 r.
Infoludek.pl to portal uniwersalny:  ogłoszenia, wydarzenia, informacje.
Od 20 lat  skutecznie pomagamy tysiącom firm w rozwoju i rekrutacji pracowników.

Infoludek logo

Instytut Badań Edukacyjnych

Instytut Badań Edukacyjnych odpowiada za wdrażanie w Polsce Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK), który jest odpowiedzią na zmiany zachodzące w gospodarce. System ten oferuje możliwość formalnego potwierdzenia umiejętności i wiedzy zdobytych w trakcie samodzielnego uczenia się oraz zapewnia powszechny dostęp do uporządkowanej listy obecnych na rynku kwalifikacji z ich jasno określonym opisem.

Logo ibe kwalifikacje dla ka%c5%bcdego

Inter-Metal S.C.

Spółka Inter-Metal s.c. to przyjazna i partnerska Firma z branży produkcyjnej, która zajmuje się technologią obróbki metalu.  Od początku działalności oferuje szerokiej gamy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia blach, obróbki mechanicznej i ślusarskiej.

Logo im

Inwest-Park Sp. z o.o.

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła, której zakres działania obejmuje różne rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora, platforma praca, wynajem powierzchni biurowej oraz usługi hotelowe.

Inwestpark full white

JERONIMO MARTINS POLSKA S.A.

Grupa Jeronimo  Martins Polska S.A.  to ponad 200 letnia portugalska tradycja biznesowa.

W Polsce istnieje pod nazwą aptek DBAM O ZDROWIE, drogerii HEBE oraz sklepów BIEDRONKA.

Jm logo biedronka landscape cmyk

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o. - Sponsor Strategiczny

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o. wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group oraz Samvardhana Motherson. W Polsce działa od 1997 roku. Koncentruje się głównie na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów.

Logo 3

Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Policja polska jest scentralizowaną, uzbrojoną i jednolicie umundurowaną formacją. Tworzą ją  funkcjonariusze zatrudnieni w służbach: kryminalnej, prewencyjnej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

Nowe logo

Komenda Miejska Policji w Słupsku

Każda osoba zainteresowana pełnieniem służby w Policji może uzyskać szczegółowe informacje na stronie internetowej www.slupsk.policja.gov.pl,

Logo kmp

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Policja polska jest scentralizowaną, uzbrojoną i jednolicie umundurowaną formacją. Tworzą ją  funkcjonariusze zatrudnieni w służbach: kryminalnej, prewencyjnej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

Logo policja ko%c5%82obrzeg

Koral S.A.

Koral S.A.  to jeden z wiodących producentów produktów z łososia wędzonego i świeżego oraz innych ryb świeżych i marynowanych.

Koral

Kospel S.A.

Firma Kospel jest wiodącym, europejskim producentem urządzeń elektrycznej techniki grzewczej.

Logo kospel

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego

KSAP kształci i przygotowuje do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadry wyższych urzędników administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

Logo

Kronospan Polska Sp. z o.o. - Wiodący Partner Gospodarczy

Kronospan Polska Sp. z o.o. jest wiodącym w świecie producentem paneli drewnopochodnych. Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji drewnianej. 

Logo kronospan

Lauber Sp. z o.o.

Firma Lauber Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczęła regenerację części samochodowych już w 1994 roku.

Lauber logo m

Mostostal Chojnice

Mostostal Chojnice jest jednym z wiodących producentów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu

Mostostal chojnice logotyp

Oddział Zamiejscowy w Słupsku Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Oddział Zamiejscowy w Słupsku Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Jesteśmy kluczową instytucją realizującą politykę rynku pracy w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego. Naszą misją jest promocja zatrudnienia oraz rozwój zawodowy mieszkańców województwa pomorskiego. W urzędzie działa Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z oddziałami w Gdańsku i  w Słupsku.

Logo wup kolor

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Koszalinie

Służbę Więzienną tworzą ludzie. Ludzie, którzy zdecydowali się poświęcić dużą część swojego życia drugiemu człowiekowi. Ludzie, którzy swoje cele zawodowe utożsamiają z misją formacji, w której służą.

Logo sluzba

Państwowa Inspekcja Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy to organ nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, w szczególności przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Istotnym elementem jest również działalność prewencyjna na rzecz poprawy warunków pracy.

Logo oip mat promoc

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie

PWSZ w Koszalinie jest bezpłatną publiczną uczelnią zawodową, kształcącą w systemie stacjonarnym i płatnym niestacjonarnym.  

Logo

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym, który istnieje od 1991 r. i działa na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Logo pfron

People&Work

People&Work jest firmą outsourcingową, która od ponad 15 lat zarządzą procesami rekrutacji pracowników.

Logotyp

Politechnika Koszalińska

Politechnika Koszalińska, pół wieku działalności, niemal 60 tysięcy absolwentów, 25 praktycznych kierunków kształcenia i ponad 120 specjalności technicznych, humanistycznych, ekonomicznych i artystycznych – to wizytówka Politechniki Koszalińskiej.

Godlo granat

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Wiodący Partner Gospodarczy i Sponsor Strategiczny

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi działania związane z rozwojem regionalnym, zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym.

Ssse

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu - realizujemy zadania zapisane w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Company logo

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie wykonuje zadania z zakresu promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Rejonami działania urzędu są: miasto Koszalin i powiat koszaliński.

Logo pup strona

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Urząd otwarty dla przedsiębiorców.

” Profesjonalny i skuteczny urząd pracy, otwarty na oczekiwania pracodawców oraz potrzeby osób bezrobotnych, pomagający w uzyskiwaniu zatrudnienia oraz w pozyskiwaniu odpowiednich pracowników” - to motto Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku.

Logo pup 2016 v1 1 (2)

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Celem działania Urzędu jest promocja zatrudnienia, łagodzenie skutków bezrobocia oraz aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy zgodnie z postanowieniami ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Pup szczecinek

Promedica24

Grupa Promedica24 jest liderem na rynku usług opiekuńczych dla osób starszych w Niemczech, Anglii i Polsce. Już od 15 lat z dumą wyznaczamy standardy w branży, konsekwentnie realizując naszą misję. Wyróżnia nas doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i ogromna wrażliwość na potrzeby naszych klientów. Dla nas każdy człowiek jest wyjątkowy, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, lecz z jednakową troską.

Promedica24 logo

Romex

ROMEX – to rodzinne przedsiębiorstwo z prawie 30-letnią historią. Początkowo obszar działalności firmy skupiał się na organizacji kompleksowych rozwiązań wspomagających proces odbioru mleka od dostawców, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji cystern mleczarskich wyposażonych w kompletne systemy kontrolno-pomiarowe.

Romex logo 3

Scania Production Słupsk S.A.

Scania Production Słupsk S.A. Jesteśmy częścią szwedzkiego koncernu specjalizującego się w produkcji  i dystrybucji ciężkich pojazdów samochodowych i autobusów. Należymy do największych producentów autobusów miejskich w Polsce, w tym unikalnych na światową skalę pojazdów ekologicznych. Obecnie firma zatrudnia ponad 600 osób, wysokiej klasy specjalistów, zarówno w dziedzinie produkcji jak i zarządzania.

Scania logo

Służba Więzienna Koszalin

Służbę Więzienną tworzą ludzie. Ludzie, którzy zdecydowali się poświęcić dużą część swojego życia drugiemu człowiekowi. Ludzie, którzy swoje cele zawodowe utożsamiają z misją formacji, w której służą.

Sw  logotyp podstawowy  srgb

Społeczna Akademia Nauk

Społeczna Akademia Nauk to największa uczelnia niepubliczna w Polsce, która w nowatorski sposób łączy kształcenie akademickie z nabywaniem umiejętności praktycznych. SAN prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe, studia po angielsku oraz MBA, studia przez Internet, a także liczne kursy, warsztaty
i szkolenia.

Logo www

Studium Języków Obcych Politechniki Koszalińskiej

Studium Języków Obcych Politechniki Koszalińskiej jest jednostką międzywydziałową. Jej podstawowym zadaniem jest prowadzenie lektoratów z języka obcego dla studentów I, II i III stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, na wszystkich kierunkach studiów. W ofercie Studium jest język angielski, niemiecki oraz rosyjski. Zajęcia na poszczególnych stopniach prowadzone są odpowiednio na poziomie: B2, B2+ i C1.

Sjo2

Towarzystwo Handlowe ALPLAST Sp. z o.o. Sp. k.

Towarzystwo Handlowe ALPLAST Sp. z o.o. Sp. k. działa na rynku producentów urządzeń komputerowych od 1994 r. Początki działalności obejmowały głównie usługi informatyczne związane
z integracją systemów oraz dystrybucją sprzętu IT.

Alplast logo

Transition Technologies

Grupa Kapitałowa Transition Technologies (GKTT)- polski lider zatrudniający ponad 1500 osób w biurach zlokalizowanych w całej Polsce. 

Gktt logo (002)

VIATEC Sp. z o.o.

VIATEC Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, jest dynamicznie rozwijającą się firmą
z polskim kapitałem, która od 2013 r. świadczy kompleksowe usługi instalacyjno-montażowe dla globalnych producentów turbin wiatrowych oraz operatorów farm wiatrowych on-shore.

Viatec logo

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI: Poradnictwo indywidualne: prowadzenie  rozmów doradczych ułatwiających podjęcie decyzji  edukacyjnych i zawodowych, diagnozowanie i ocenianie uzdolnień, predyspozycji, zainteresowań i kompetencji z wykorzystaniem standaryzowanych narzędzi diagnostycznych

Logo wup w uk%c5%82adzie pionowym

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kołobrzegu

Wojskowa Komenda Uzupełnień to jednostka administracji wojskowej będąca terenowym organem wykonawczym Ministra Obrony Narodowej w sprawach operacyjno-obronnych
i rządowej administracji niezespolonej.

Odznaka wku

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koszalinie

Wojskowa Komenda Uzupełnień to jednostka administracji wojskowej będąca terenowym organem wykonawczym Ministra Obrony Narodowej w sprawach operacyjno-obronnych
i rządowej administracji niezespolonej.

Logo wku koszalin

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Szczecinku

Wojskowa Komenda Uzupełnień to jednostka administracji wojskowej będąca terenowym organem wykonawczym Ministra Obrony Narodowej w sprawach operacyjno-obronnych
i rządowej administracji niezespolonej.

Wku w szczecinku

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Koszalinie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych gromadzi składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne obywateli oraz dystrybuuje świadczenia w wysokości i na zasadach określonych w przepisach. Z usług ZUS korzysta ok. 24 mln klientów.

Company logo

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Słupsku

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest instytucją administracji publicznej, której państwo polskie powierzyło zadania z zakresu powszechnego ubezpieczenia społecznego. ZUS gromadzi składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne obywateli oraz dystrybuuje świadczenia w wysokości i na zasadach określonych w przepisach.

Logozusnowerozwiniecie

ZETO Koszalin Spółka z o.o.

ZETO Koszalin Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od 1967 roku. W trakcie przeszło 50 letniej działalności odnotowaliśmy wiele sukcesów na rynku wdrożeń dedykowanych systemów IT dla organizacji z sektora ubezpieczeń, sektora publicznego oraz firm produkcyjnych.

Logo zeto koszalin   final