Ambasada Kanady - Sekcja Imigracyjna i Wizowa

Sekcja Imigracyjna i Wizowa Ambasady Kanady w Warszawie zajmuje się wydawaniem zezwoleń na  pracę, studia oraz pobyt stały w Kanadzie.  Z każdym rokiem wzrasta ilość osób ubiegających się o zezwolenie na pracę lub naukę tymczasową w Kanadzie (work /study permit)  i coraz większa liczba pracodawców kanadyjskich jest zainteresowana rekrutacją pracowników z Polski.

Goc colour en

AutoStore Sp. z o.o.

AutoStore Sp. z o.o. (do niedawna Jakob Hatteland Computer) jest producentem komponentów inteligentnego systemu magazynowania AutoStore, który za pomocą robotów pobiera magazynowany towar. System ten został wynaleziony na własne potrzeby we wczesnych latach 90.

Colour rgb autostore logo

AVON

AVON jest Światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość najwygodniejszych bezpośrednich zakupów. Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki rozumieniu i zaspokajaniu aspiracji oraz unikalnych potrzeb kobiet i ich rodzin. Wizja Avonu reprezentuje nasze najwyższe dążenia.

25 lat logo jpg

Axidus International Sp. z o.o. - Praca w Holandii

Witamy Cię w Agencji Axidus, Agencji Pracy Tymczasowej wpisanej do Krajowego Rejestru Agenci Zatrudnienia pod numerem 8517. Z nami podejmiesz legalną pracę w Holandii w wybranym przez siebie sektorze. Obsługujemy hale, magazyny, fabryki, szklarnie głównie w rejonie Hagi i Rotterdamu.

Axidus

Bank Pekao S.A. - Partner Honorowy

Bank Pekao S.A. został założony 17 marca 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest klientem banku.

Pekao logo

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Głównym celem działalności Biura Karier jest wsparcie studentów i absolwentów Politechniki Koszalińskiej w przygotowaniu ich do wejścia i skutecznego funkcjonowania na rynku pracy. Zespół Biura tworzą doświadczeni specjaliści z zakresu poradnictwa rozwoju kariery, którzy wesprą Cię w poznaniu Twojego potencjału oraz zaplanowaniu kariery zawodowej.

Logo 1

BSP Service Sp. z o.o.

BSP SERVICE istnieje na polskim rynku budowlanym od 1997 r. Strategicznym celem działalności BSP Service Sp. z o.o. jest wdrażanie i promowanie innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie budownictwa, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy jakościowe.

Logo bsp

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie to bezpłatna, publiczna szkoła dla dorosłych. Oferta Centrum kierowana jest do absolwentów gimnazjów, liceów, techników, szkół policealnych oraz uczelni wyższych, którzy chcą zdobyć wykształcenie ogólne lub podnosić kwalifikacje zawodowe. W szkołach policealnych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych kształcimy w ponad 20 zawodach poszukiwanych na rynku pracy.

Cku

Convergys International Sp. z o.o.

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie zatrudniamy 135 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach. Na rynku polskim jesteśmy obecni od przeszło 10 lat i jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji w Szczecinie

Cvg logo

DEBER magnowska Sp.J.

Studio fotograficzne Deber istnieje na rynku od 2000 roku. Obsługujemy mieszkańców Koszalina od wielu lat dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie pozwalające sprostać Waszym wymaganiom. Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, legitymacji, cv oraz zdjęcia typowo biznesowe.

Deber logo

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o.

Elfa produkuje systemy przechowywania spełniające indywidualne potrzeby użytkowników przez całe życie. Oferta obejmuje różnorodne niestandardowe rozwiązania do przechowywania, a także standardowe, wykonywane na wymiar drzwi przesuwne. Wszystkie produkty cechuje zrównoważona i funkcjonalna konstrukcja najwyższej jakości.

Elfalogo small

ELHUS SOKOŁOWSCY S.C.

ELHUS SOKOŁOWSCY S.C.
Firma ELHUS specjalizuje się w obróbce chemicznej metali.
Zapewniamy kompleksową obsługę procesu technologicznego.
Dostarczamy nowoczesne produkty do przygotowania powierzchni przed malowaniem
jako przedstawiciel na Polskę  niemieckiego koncernu OQEMA.

Elhus

Espersen Polska Sp. z o. o. - Sponsor Strategiczny

Espersen jest jednym z wiodących dostawców mrożonych produktów rybnych w branży FMCG dla największych europejskich sieci handlowych. Naszą obecną pozycję osiągnęliśmy dzięki wieloletniej, bliskiej współpracy z naszymi klientami, dla których jakość, odpowiedzialności i zrównoważone rybołówstwo stanowią najważniejsze wymagania.

Logo colour

Fabryka Maszyn Bumar-Koszalin Spółka Akcyjna

Fabryka Maszyn „Bumar-Koszalin” Spółka Akcyjna wchodzi w skład Grupy WISS. Od 04.04.2012r. większościowym udziałowcem Firmy jest „Wawrzaszek ISS Spółkaz Ograniczoną Odpowiedzialnością” Spółka Komandytowa w Bielsku-Białej. Jesteśmy wiodącym producentem podnośników montażowych w kraju oraz liczącym się graczem na rynkach zagranicznych.

Bumar logo

FAIR Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o.

Zajmujemy się rekrutacją pracowników zainteresowanych pracą w Niemczech lub w Holandii. W naszej ofercie znajdują się zarówno oferty pracy stałej, jak i tymczasowej. Najczęściej poszukujemy pracowników w zawodach: Automatyk utrzymania ruchu, elektronik, Blacharz, lakiernik samochodowy, Elektryk (budowlany, przemysłowy).

Fair personal

Gipo Sp. z o. o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów transportu wewnętrznego, maszyn oraz rozwiązań pozwalających zoptymalizować procesy produkcyjne. Z naszych produktów i rozwiązań korzystają europejskie firmy i korporacje.

Logo gipo krzywe

GlobalLogic S.A. - Sponsor Tytularny

GlobalLogic jest liderem w sektorze usług inżynierii oprogramowania i digitalizacji produktu. Pomagamy naszym klientom projektować i tworzyć innowacyjne produkty, platformy, a także cyfrowe rozwiązania współczesnego świata. Dzięki integracji projektowania na najwyższym poziomie, złożonej inżynierii i znajomości branż, dajemy klientom sposobność wyobrażenia sobie możliwości jutra oraz umożliwiamy im przyspieszenie przejścia do prowadzenia biznesu w cyfrowym świecie przyszłości.

Globallogic

Goodmorning Sp. z o.o.

Firma GOODMORNING B.V. rozpoczęła swoją działalność 22 czerwca w 2001 r. jako Exotic Green. Na początku działała w zakresie delegowania pracowników tymczasowych do firm ogrodniczych. Obecnie działamy w wielu sektorach, takich jak żywność, logistyka, przemysł oraz technika.

Goodmorning

Goodvalley

Goodvalley to producent wysokiej jakości wieprzowiny, działający w Polsce od 1994 r. Dzięki własnym uprawom, wytwórni pasz, hodowli trzody chlewnej i zakładowi przetwórczemu Grupa może pochwalić się pełną kontrolą nad produkcją żywności- „Od Pola do Stołu”.

Goodvalley payoff rgb large

Goyello Sp. z o.o.

Jesteśmy polsko-holenderską firmą założoną w 2006 roku. Łączymy zachodni styl zarządzania z profesjonalną wiedzą polskich specjalistów. Wierzymy, że Agile to stan umysłu i działamy w myśl jego zasad.

Black orange goyello

GridPocket Systems S.A.

GridPocket Systems jest spółką córką GridPocket SAS z Sophia Antipolis we Francji, Została założona w 2009 przez polskiego informatyka Filipa Głuszaka. Strategicznym akcjonariuszem jest SMEG (Société Monégasque de l’Electricité et du Gaz) Monaco, spółka zależna EDF (Électricité de France) i ENGiE.

Gridpocket logo superbig

Grupa Infomedic

Grupa Infomedic od 12 lat zbiera i udostępnia informacje z dziedziny zdrowia. Spektrum oferowanych usług kompleksowo dba zarówno o pacjenta jak i placówki medyczne.

Grupa infomedic logo

GRUPA MOJSIUK

Grupa Mojsiuk to jeden z największych w regionie pracodawców, który aktualnie zatrudnia prawie 500 osób w trzech oddziałach Koszalin, Szczecin, Gorzów Wlkp. Rodzinna firma działa od blisko 38 lat na rynku rozpoczynając funkcjonowanie od zakładu blacharsko-lakierniczego z 5 pracownikami.

Grupa w%c5%82a%c5%9bciwa honda

GRYFTEC

GRYFTEC jest firmą usługowo-doradczą, specjalizującą się w szeroko pojętych systemach wbudowanych, technice mikroprocesorowej i układach reprogramowalnych. Firma prowadzi działalność jako biuro inżynierskie, oferując szeroką paletę usług dotyczącą projektowania, tworzenia.

Logo

„Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka” Spółka Komandytowa

W Karlinie przy ulicy Kołobrzeskiej 17-19 prowadzą działalność trzy spółki, które należą do Grupy Homanit. Największa spółka komandytowa Homanit Polska, prowadzi działalność w zakresie produkcji i uszlachetniania płyt drewnopochodnych. Produkty te są wykorzystywane w przemyśle meblarskim i drzwiowym. Homanit rozwija się bardzo dynamicznie, podnosząc jakość produkcji, wprowadzając usprawnienia i automatyzację.

Homanit logo

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowej wartości dla Klienta. Wiemy jednak, że ta wartość to nie tylko jakość czy cena produktów, ale także bezpieczeństwo pracowników, przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne czy bycie blisko społeczności, w których działają nasze fabryki. Przyjdź i razem z nami zobacz rzeczy inaczej.

Logo ikea

Infoludek.pl

Pionierzy internetu od 1998 r.
Infoludek.pl to portal uniwersalny:  ogłoszenia, wydarzenia, informacje.
Od 20 lat  skutecznie pomagamy tysiącom firm w rozwoju i rekrutacji pracowników.

Infoludek logo

IN-TECH Rusztowania Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo IN-TECH Rusztowania powstało aby sprostać oczekiwaniom firm, których działalność wiąże się z pracą wykonywaną na wysokości. Świadczymy usługi montażu, demontażu i dzierżawy rusztowań na terenie kraju i zagranicą. Celem jaki postawiliśmy sobie i do którego konsekwentnie dążymy jest oferowanie pełnego zakresu usług oraz kompleksowa obsługa projektów przemysłowych

Intech ruszowania logo

Inter-Metal s.c.

Spółka Inter-Metal s.c. to przyjazna i partnerska Firma z branży produkcyjnej, która zajmuje się technologią obróbki blach.  Od początku działalności oferuje szerokiej gamy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia blach, obróbki mechanicznej i ślusarskiej. Priorytetem dla nas jest najwyższa jakość produktu oraz pełne zadowolenie Klientów.

Logo im

Inwest-Park Sp. z o.o.

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką, której zakres działania obejmuje różne rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora, platforma praca, wynajem powierzchni biurowej oraz usługi hotelowe.

Inwestpark full white

Jeronimo Martins Polska S.A.

Grupa Jeroninmo  Martins Polska S.A.  to ponad 200 letnia portugalska tradycja biznesowa.W Polsce istnieje pod nazwą aptek DBAM O ZDROWIE, drogerii HEBE oraz sklepów BIEDRONKA. BIEDRONKA to nie tylko ponad 2800 sklepów w całym kraju. To tez 16 centr dystrybucyjnych i biur regionu skąd zaopatruje się i wspiera (pod kątem logistycznym, technicznym czy personalnym) każdy z regionów firmy.

Jeronimo martins logo

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Partner dla światowych firm w branży kolejowej, samochodowej, transportowej oraz telekomunikacyjnej. W swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów  - członek grupy Samvardhana Motherson Group oraz PKC Group.

3loga

KK Wind Solutions

Założona w 1978 roku KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów elektrycznych w przemyśle wiatrowym. Przedsiębiorstwo dostarczyło już ponad 20 tys. systemów kontrolnych dla turbin wiatrowych na całym świecie, w tym około 60 proc. systemów zainstalowanych na morskich farmach wiatrowych na świecie.

Logo du%c5%bce

Klub Fantastyki Chimera

Jesteśmy koszalińskim klubem fantastyki, działającym zarówno na terenie Politechniki Koszalińskiej, jak i całego miasta Koszalina. Jako jedna z organizacji studenckich naszej uczelni postawiliśmy sobie kilka zadań – ich wypełnianie daje nam porządną dawkę energii każdego dnia.

Logotyp chimera

Koło naukowe Inżynierii Biomedycznej ImBio

Koło naukowe Inżynierii Biomedycznej ImBio powstało w 2017r. z inicjatywy osób interesujących się i pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu innowacji i technologii w medycynie. ImBio funkcjonuje na Wydziale Technologii i Edukacji Politechniki Koszalińskiej.

Kolo naukowe biomed page 001

Koło Naukowe Konstruktorów i Programistów CNC

Koło Naukowe Konstruktorów i Programistów CNC zajmuje się poznawaniem systemów CAD/CAM, Modelowaniem i wykonywaniem detali przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie. Obecnie studenci pracują nad konstrukcją własnej drukarki 3D.

Logo kolo naukowe programistow

Komenda Miejska Policji w Koszalinie

Policja polska jest scentralizowaną, uzbrojona i jednolicie umundurowaną formacją. Współczesną polską Policję tworzą funkcjonariusze zatrudnieni w służbach: kryminalnej, prewencyjnej oraz wspomagającej działalność policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

Nowe logo

Kospel S.A.

Firma Kospel S.A., koszalińskie przedsiębiorstwo założone w 1990 roku, które w ciągu 28 lat istnienia na rynku, z małego garażu przeobraziło się w lidera branży techniki grzewczej i zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników w 4 zakładach produkcyjnych w regionie. Produkty firmy to głównie elektryczne podgrzewacze wody, zasobniki i wymienniki c.w.u., pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz elektryczne kotły c.o.

Logo kospel cmyk

Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa

Koszalińska Izba Przemysłowo – Handlowa (KIPH) jest jedyną niezależną i autonomiczną Izbą Gospodarczą w Koszalinie, której tradycja sięga początków tworzenia się w mieście wolnorynkowego środowiska gospodarczego. Równocześnie jest  jedną z najstarszych organizacji samorządu gospodarczego w Polsce (w 2015 roku obchodziła swoje 25-lecie).

Logotyp kiph

Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Kronospan jest liderem w branży drzewnej, wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych - płyt do produkcji mebli, płyt budowlanych, paneli podłogowych oraz komponentów do ich produkcji. Prowadzimy produkcję w ramach zrównoważonego rozwoju, dbając o otoczenie oraz stosując innowacyjne technologie.

Logo kronospan

Lark Leisure Homes

Lark Leisure Homes to największa i najnowocześniejsza fabryka produkująca domy mobilne w Europie Środkowo-Wschodniej, która ma ambicję i perspektywy, aby stać się jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych firm w całej branży. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, przez ponad pięć lat badaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne dostępne w Europie.

Lark logo

M2 Personal GmbH

M2 Personal GmbH z siedzibą w Köln oraz z 26 filiami na terenie całych Niemiec jest uznaną firmą pośrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem.  Naszym głównym obszarem działania jest prowadzenie usług HR i rekrutowanie pracowników na rynek niemiecki z obszaru handlowego i przemysłowego.

Logo m2 personal rgb

Manpower

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania HR, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać ich konkurencyjność.

Manpower logo

Meden-Inmed Sp. z o.o.

Meden-Inmed Sp. z o.o. od 1989 r. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Firma oferuje szeroką gamę produktów, które trafiają do grona specjalistów w Polsce i na świecie.

Meden

mediatec.net GmbH

Firma mediatec.net powstała w roku 2008 w wyniku połączenia trzech odnoszących sukcesy przedsiębiorstw z branży przemysłu stoczniowego oraz IT. mediatec.net zajmuje się doradztwem oraz implementacją indywidualnych rozwiązań w zakresie usługi SharePoint,  ARAS PLM rozwiązań dla koncernów, średnich przedsiębiorstw oraz instytucji użytku publicznego.

Mediatec.net   logo page 001

MŁODZIEŻOWE BIURA PRACY OHP

Prowadzą pośrednictwo krajowe i zagraniczne. W ramach pośrednictwa krajowego jednostki te pozyskują, gromadzą oraz udostępniają oferty pracy stałej, sezonowej i krótkoterminowej, jak również prowadzą ewidencję młodzieży uczącej się i poszukującej pracy.

Ohp logo

Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie - jesteśmy częścią Grupy NN obecnej w ponad 18 krajach w Europie i Japonii. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach, emeryturach i inwestycjach. Działamy w Polsce od 1994 roku i znajdujemy się w czołówce ubezpieczycieli, zabezpieczając przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów oraz ich bliskich. Jako jedyna firma z branży ubezpieczeniowej zostaliśmy uhonorowani tytułem Top Employer Polska 2018.

Logo jpeg

NFM Production Sp. z o.o.

NFM Production Sp. z o.o. jest częścią norweskiej grupy kapitałowej NFM Holding. Spółka zajmuje się projektowaniem i produkowaniem szerokiej gamy wyposażenia dla służb mundurowych: wojska, policji, służb specjalnych. Początki działalności spółki polskiej to rok 2001 i stopniowe przenoszenie produkcji do Polski, a z czasem także innych funkcji: R&D, technologii, logistyki, wsparcia sprzedaży, marketingu produktowego, finansów.

Nfm group

Nordic Consulting & Development Company S.A.

Jesteśmy polsko-duńską firma, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania i dostarczaniem usług IT dostosowanych do potrzeb dużych instytucji finansowych na całym świecie, w szczególności  firm ubezpieczeniowych. Jesteśmy ekspertem  w zakresie wdrażania, rozwoju, automatyzacji, eksploatacji i monitorowania systemu ubezpieczeń.

Logo

OptiNav Sp. z o.o.

Firma OptiNav świadczy usługi w obszarach takich jak: metrologia, robotyka, elektronika, oprogramowanie, nawigacja medyczna i badania kosmiczne. Tworzą ją inżynierowie, elektronicy, automatycy, programiści, matematycy i konstruktorzy. Zespół inżynierów składa się z certyfikowanych programistów, architektów i instruktorów LabVIEW.

Opinav logo

Oriflame

Oriflame - szwedzka firma kosmetyczna. Oferuje kosmetyki z natury oraz plan marketingowy sprzedaży bezpośredniej. Jest to praca na własny rachunek, bez szefa i sztywnych godzin pracy jak również bez wkładu finansowego. Możliwości zarobkowe są jasno określone.

Oriflame

Państwowa Inspekcja Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy to organ nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, w szczególności przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Istotnym elementem jest również działalność prewencyjna na rzecz poprawy warunków pracy.

Logo oip mat promoc

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym, który istnieje od 1991 r. i działa na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Logo pfron

Policealna Szkoła Medyczno – Społeczna w Koszalinie

Policealna Szkoła Medyczno – Społeczna w Koszalinie mieści się na ul. Bohaterów Warszawy 22 II piętro. Zajmujemy się kształcenie zawodowym na kierunkach tj: asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik ortopeda, technik sterylizacji medycznej

Logo policealna szkola spoleczno medyczna

Politechnika Koszalińska

Politechnika Koszalińska to uczelnia XXI wieku. Oferuje nowoczesne i przyjazne warunki nauki, studia na – dostosowanych do potrzeb rynku pracy – 25 kierunkach i wykształcenie umożliwiające rozwój zawodowy. Pozostając jedyną uczelnią techniczną na Pomorzu Środkowym, a mając w ofercie kierunki techniczne, ekonomiczne, humanistyczne i artystyczne, stawia na „studia dla przemysłu”

Godlo jubileuszowe bez tla

Polska Press Sp. z o.o.

Ogólnopolskim koncernem medialnym, zatrudniającym w Polsce około 3000 osób. W województwie zachodniopomorskim jesteśmy największą firmą w branży. Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: Głos Koszaliński, Nasze Miasto, Strefa Biznesu czy MM Trendy. Mocno działamy też w Internecie – sprawdź www.gk24.pl oraz www.koszalin.naszemiasto.pl.

Polska press grupa logo

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Sponsor Strategiczny

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi działania związane z rozwojem regionalnym, zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. Projekty realizowane przez PARR S.A. wspierają rozwój społeczno-gospodarczy regionu, powstawanie Start-Upów i innowacji na Pomorzu.

Logo parr razem

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie wykonuje zadania z zakresu promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Rejon działania: miasto Koszalin i powiat koszaliński.

Logo pup strona

PUHP PILAWA Eugeniusz Pilawa

Firma PILAWA jest największym polskim producentem wind, obecnym na rynku od 1980 roku. Produkujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego w Polsce parku maszynowego oraz zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji, montażu, serwisu i modernizacji wind co pozwoliło nam osiągnąć pozycję krajowego lidera.

Logo pilawa

Quad/Graphics Europe

Globalny zasięg. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics (NYSE:QUAD) - jednej z największych drukarni na zachodniej półkuli o rocznej sprzedaży przekraczającej 5 mld USD. W działach IT zatrudnionych jest blisko 500 informatyków w różnych lokalizacjach: w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz w Europie.

Qg logo cmyk

Randstad Polska Sp. z o.o.

Randstad Polska, jeden z liderów na polskim rynku doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, jest częścią holenderskiego Randstad Holding. Randstad jest zaufanym partnerem dla firm, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracowników tymczasowych i stałych.

Logo randstad

Regulax

Firma Regalux od prawie 20 lat zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni magazynowej, produkcją własną, integracją jak również sprzedażą regałów magazynowych oraz wózków widłowych. Nasze rozwiązania znalazły zastosowania w tysiącach magazynach na terenie kraju i całej Europy.

Regalux logo jpg

Scania Production Słupsk S.A.

Jesteśmy częścią szwedzkiego koncernu specjalizującego się w produkcji  i dystrybucji ciężkich pojazdów samochodowych i autobusów. Należymy do największych producentów autobusów miejskich w Polsce, w tym unikalnych na światową skalę pojazdów ekologicznych.

Scania logo

SCHWARTE-MILFOR SP. Z O.O.

Nazwa Schwarte-Milfor w Koszalinie stanowi synonim bezpiecznego i higienicznego transportu płynnych artykułów spożywczych oraz innych substancji wrażliwych. W naszym zakładzie w Koszalinie produkujemy autocysterny i przyczepy do poboru i transportu mleka, piwa i innych cieczy oraz odpowiednie technologie do mierzenia i poboru próbek.

Logo

State Street Bank Polska

State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych – firma działa od 1792 roku i posiada 30 lokalizacji na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku. W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 4000 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych.

State street bank logo

Steico spółka z o.o.

Steico spółka z o.o. uruchomiła pierwszą w Polsce i jednocześnie najnowocześniejszą na świecie linię do produkcji drewna klejonego warstwowo. Steico spółka z o.o. jako  przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu daje duże  możliwościami rozwoju i szybkiego awansu.

 

Steico logohouse das b6abb3

Studenckie Koło Animacji 3D

Uczymy się przygotowywać trójwymiarowe modele oraz je animować przy użyciu programów do tego przeznaczonych, takich jak np. 3DS Max.

Ska 3d logo

The North Fashion – Organizacja Studencka Politechniki Koszalińskiej

The North Fashion to organizacja studencka działająca przy Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Jej członkami są osoby zainteresowane szeroko pojętą modą. The North Fashion wspólnie z Instytutem Wzornictwa organizuje w czerwcu pokaz mody, na którym zaprezentowane zostaną kolekcje członków koła oraz projekty dyplomowe z Pracowni Projektowania Ubioru.

Logo page 001

THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Firma THOR Industriemontagen z siedziba w Erfurcie, a z biurem we Wroclawiu to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje teraz prawie 1000 pracownikow, a nasze usługi swiadczymy we wszystkich landach Niemiec.

Thor logo neu

Tieto Poland Sp. z o.o.

At Tieto we are a team of professionals spread across many countries who are working on the frontline of a wide range of industries. We inspire, we engage and we deliver. We have global capabilities and a strong presence where our clients need it – in the Nordics or via local delivery centres across the globe.

Tieto logo blue (3)

Transition Technologies S.A.

25 lat tworzymy autorskie systemy informatyczne dla sektorów: energetyki, gazownictwa, przemysłu wytwórczego oraz biomedycyny. W Koszalinie jesteśmy od 3 lat i prowadzimy samodzielne projekty dla Rynku Energii Elektrycznej, Sektora Gazowego, Sektora Publicznego, a także wykonujemy działania outsourcingowe dla Klientów w Europie i Ameryce.  

Logo normal

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Viscon Group jest producentem innowacyjnych systemów automatyzacji dla branży spożywczej oraz logistycznej. Ponad 50 letnie doświadczenie firmy połączone z kreatywnym wykorzystaniem nowoczesnych technologii okazało się receptą na sukces w działalności firmy.

02 viscon group poland

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Poradnictwo indywidualne: prowadzenie  rozmów doradczych ułatwiających podjęcie decyzji  edukacyjnych i zawodowych, diagnozowanie i ocenianie uzdolnień, predyspozycji, zainteresowań i kompetencji z wykorzystaniem standaryzowanych narzędzi diagnostycznych, doradztwo w zakresie efektywnego poruszania się po rynku pracy, poradnictwo "na odległość" np. przez Internet.

2 loga

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koszalinie

Wojsko Polskie poszukuje kandydatów do zawodowej służby wojskowej.
Praca w wojsku to nie tylko prestiż i służba ojczyźnie, ale też stabilizacja, możliwość rozwoju i dobre warunki bytowe.
Wszelkie informacje na temat ochotniczych form służby wojskowej można uzyskać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa 202.

 

Odznaka wku koszalin

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest państwową jednostką organizacyjną posiadającą osobowość prawną, zajmującą się gromadzeniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne obywateli oraz dystrybucją świadczeń (np. emerytur, rent, zasiłków chorobowych lub macierzyńskich) w wysokości i na zasadach ustalonych w przepisach powszechnie obowiązujących.

Logozusnowerozwiniecie

Zamiejscowy Wydział Przemysłu Drzewnego

Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym to kierunek o profilu praktycznym, w którym szczególny nacisk położony jest na nabycie umiejętności praktycznych pod okiem doświadczonych profesjonalistów i zdobycie doświadczenia zawodowego niezbędnego w dalszej karierze zawodowej.

Logo zpwd w szczecinku

ZETO Koszalin Spółka z o.o.

ZETO Koszalin jest największą firmą informatyczną z siedzibą w Koszalinie. Specjalizujemy się w tworzeniu dużych, dedykowanych systemów IT. Jesteśmy między innymi autorem produkcyjnego systemu praw jazdy, produkcyjnego systemu dowodów rejestracyjnych oraz ogólnopolskiego systemu paszportowego dla zwierząt.

Logo zeto koszalin   final

Żabka Polska S.A.

Sklep Żabka jako dobry sposób na rozpoczęcie pierwszego biznesu. Marzenia o pracy na własny rachunek towarzyszą wielu z nas. Okazuje się, że otwarcie pierwszego biznesu nie musi pozostawać w sferze mrzonek, bo nawet osoby posiadające minimalny wkład własny mogą dołączyć do sieci franczyzowej, oferującej sprawdzone rozwiązania biznesowe.

Zabka jpg