Jak szukać ofert pracy i praktyk?

Poszukiwanie pracy lub interesujących praktyk nie musi być żmudnym procesem. Dużo zależy od Twojej postawy, dlatego podejmuj systematyczne działania i dokładnie określ swoje cele zawodowe. Zastanów się, co będzie dla Ciebie najważniejsze w nowej pracy.

Zagraj o staż w szwajcarskiej firmie – po raz siódmy. Pozwól swojej pracy dyplomowej budować Twoją karierę

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza  zaprosza studentów do udziału w konkursie na prace dyplomowe "  swissstandards.pl. Od teorii do praktyki".  Konkurs realizowany jest we współpracy z Franke Polska.  Konkurs, tak jak dwie jego wcześniejsze edycje, przebiegać będzie w dwóch etapach. Zgłoszenia tematów prac do pierwszego etapu przyjmowane będą do 31 grudnia 2019.  

 

6 pytań, które możesz usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej

1640

„Co Pan/Pani wie o naszej firmie?”, „Jakie są Pana/Pani oczekiwania finansowe?”- to przykładowe pytania, jakie możesz usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej. Zanim wybierzesz się na spotkanie z rekruterem, określ cele zawodowe, przemyśl swoją motywację, naucz się opowiadać o sobie i dowiedz się jak najwięcej o firmie. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu masz szansę wywrzeć korzystne wrażenie.