Kołobrzeska Fabryka Okien i Drzwi z PVC i aluminium Amberline rozwija się nieustannie od 15 lat i buduje swoją coraz silniejszą pozycję zarówno na rynku polskim, jak i światowym.

Od początku swojego istnienia firma specjalizuje się w  nietypowych i skomplikowanych konstrukcjach  - łukach, trójkątach, trapezach, oknach z roletami, oknach obrotowych, oknach otwieranych na zewnątrz m.in. w systemie skandynawskim i holenderskim, drzwiach przesuwnych, wysokiej jakości drzwiach wejściowych wykonanych zarówno z PVC i aluminium. Obecnie, dodatkowo, Amberline specjalizuje się w wielkogabarytowych konstrukcjach z dużymi przeszkleniami, konstrukcjach całoszklanych oraz w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, tj. zdalne sterowanie funkcjami okna za pomocą smartphona.

Rozwój Amberline to nie tylko coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty, nowoczesne w pełni skomputeryzowane zarządzanie produkcją, uzyskane nagrody i certyfikaty, ale to przede wszystkim lojalni klienci i uznanie Amberline jako marki jakości na rynku europejskim i amerykańskim.

Kołobrzeska Fabryka Okien i Drzwi

ul. K. Kolumba 20

78-100 Kołobrzeg

Tel.: +48943551820        

email:info@amberline.eu           

www.amberline.eu