Towarzystwo Handlowe ALPLAST Sp. z o.o. Sp. k. działa na rynku producentów urządzeń komputerowych od 1994 r. Początki działalności obejmowały głównie usługi informatyczne związane
z integracją systemów oraz dystrybucją sprzętu IT.

Obecnie posiadamy 3 zakłady produkcyjne oraz własne Centrum Badawczo – Rozwojowe (zlokalizowane w Niekaninie pod Kołobrzegiem) dzięki czemu plasujemy się w czołówce krajowych producentów urządzeń komputerowych. Nasza oferta jest dynamicznie rozwijana, co przekłada się na szeroki wachlarz oferowanych produktów, w tym urządzeń komputerowych klasy PC oraz AiO, szerokiej gamy infokiosków, a także wyrobów Home&Design czy wyposażenia dla szkół np. wózki na laptopy.

Aktywnie prowadzimy prace B+R dzięki czemu nasze produkty nie tylko cechują się wysoką jakością wykonania ale również wyróżniają się nowatorskim designem, funkcjonalnością oraz zaawansowaną technologią.

Zatrudniamy konstruktorów, programistów oraz pracowników produkcji o różnych kwalifikacjach. Organizujemy staże i praktyki zawodowe dla uczniów i studentów.

Towarzystwo Handlowe

Alplast Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Śliwkowa 1

78-100 Niekanin

tel. 94 35 44 975

fax 94 354 41 44

info@alplast.com.pl

www.alplast.com.pl