Jesteśmy częścią niemieckiej grupy Homanit, będącej partnerem dla europejskiej  branży przetwórstwa drzewnego. Jako producent cienkiej, wysoko uszlachetnionej płyty HDF oraz MDF zaopatrujemy odbiorców z całego świata, dostarczając nasze wyroby producentom mebli, stolarki drzwiowej oraz firmom z branży motoryzacyjnej.

Lokalizacja

Grupa Homanit produkuje swoje wyroby w trzech fabrykach, zlokalizowanych w Karlinie, Krośnie Odrzańskim oraz w niemieckim Losheim. Ważną częścią Grupy Homanit są Homatrans Sp. z o.o., zajmująca się obsługą spedycyjną i transportową Grupy oraz Homatech Sp. z o.o., zabezpieczająca ciągłość utrzymania ruchu oraz sprawność wszystkich maszyn i urządzeń w zakładach produkcyjnych.

Nasza oferta

Jako pracodawca wierzymy, że sukces firmy zależy od kompetentnych i zadowolonych ludzi, dlatego robimy wszystko, aby nasi pracownicy chcieli się rozwijać i zapuszczać u nas korzenie. Oprócz wynagrodzenia uzależnionego od jakości i zaangażowania w pracę oraz szerokich możliwości rozwoju zawodowego, oferujemy pracownikom szereg pozapłacowych benefitów, jak na przykład obiady za 1 zł, bezpłatne dojazdy do pracy, nieoprocentowane pożyczki oraz grupowe ubezpieczenie. Nasi pracownicy mogą pracować z najnowocześniejszymi technologiami w branży, przy użyciu narzędzi pracy pochodzących od renomowanych producentów. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem, oferując praktyczną naukę zawodu oraz możliwość odbywania efektywnych praktyk szkolnych i studenckich.

Wspieramy

W trosce o nasze otoczenie, podejmujemy szereg działań optymalizacyjnych i edukacyjnych, wspierających środowisko naturalne, wprowadzając nowoczesne metody odprowadzania ścieków, wychwytywania niepożądanych substancji, segregowania odpadów i śmieci, modernizacji i zwiększenia efektywności oświetlenia, przy jednoczesnym obniżaniu ilości zużytej energii. Prowadzimy edukację wśród pracowników i ich dzieci, angażując je w konkursy ekologiczne i związane z bezpieczeństwem pracy. Homanit jest również obecny w lokalnej  społeczności wspierając, budując i umożliwiając rozwój regionu. Ważne jest dla nas funkcjonowanie instytucji szkolnych, przedszkolnych, kół zainteresowań czy klubów sportowych, a także los poszczególnych mieszkańców, ponieważ wierzymy, że warto dzielić się owocami naszego sukcesu i móc poprzez nie, pozytywnie wpływać na bliższe i dalsze otoczenie.

rekrutacja@homanit-polska.pl

„HOMANIT POLSKA SPÓŁKA Z O.O. I SPÓŁKA” SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Kołobrzeska 17-19
tel. + 48 94 310 04 00
fax. + 48 94 310 04 05
78 -230 Karlino
e-mail: rekrutacja@homanit-polska.pl
www.homanit.pl