Oferty pracy

Stażysta w dziale Inżynieryjnym eMobility jakość i controlling

Eaton Truck Components Sp. z o.o.

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Branża: Administracja
Stanowisko: Stażysta w dziale Inżynieryjnym eMobility jakość i controlling
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Tczew
Wymagania:

Nasze wymagania student ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich lub absolwent do roku od ukończenia studiów kierunku, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie produkcją,controlling, rachunkowość lub pokrewne, dobra znajomość języka angielskiego, znajomość AutoCad, mile widziana znajomość Creo / Solid Works (dział technologiczny), znajomość MS Office, mile widziana znajomość MS Project, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy, dyspozycyjność do pracy minimum 4 dni w tygodniu. zaangażowanie i chęć podejmowania nowych zadań, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

W dziale Controllingu: • wykonywanie dziennnych raportów sprzedaży • weryfikacja faktur, • wsparcie działu w bieżących potrzebach (weryfikacja faktur, generowanie raportów), • księgowanie i weryfikacja faktur w trakcie cyklicznych rozliczeń miesięcznych • wsparcie działów powiązanych w razie potrzeby. W dziale Jakości Dostawców eMobility • bieżące wsparcie działu jakości w codziennych zadaniach, • wsparcie kontroli jakości materiału wejściowego, • wspracie w nadzorze nad materiałem niezgodnym, • raportowanie oraz aktualizacja danych w systemie zarządzania dostawcami, • wykonywanie podstawowych pomiarów metrologicznych.

To oferujemy płatny staż, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 12 miesięcy, poznanie różnych działów w Eaton.

Sposób aplikowania: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1003066897