Oferty pracy

Automatyk

Perla Polska Sp. z o.o., Sp. k.

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych. Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym świecie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów starannie nadzorując proces produkcji oraz współpracując tylko z zaufanymi dostawcami. Dzięki temu nieustannie rozwijamy się, poszerzamy nasz biznes i poszukujemy specjalistów do swoich zespołów. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Automatyk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.),
  • Praktyczna wiedza poparta doświadczeniem w zakresie diagnostyki i napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej,
  • Praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • Umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym plus dyżury,
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (06.00 – 14.00 oraz 14.00 – 22.00).
Obowiązki:
  • wsparcie techników utrzymania ruchu w usuwaniu skomplikowanych awarii na maszynach produkcyjnych,
  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej,
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki w zakładzie,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek
  • udział w uruchamianiu i testowaniu nowych linii, maszyn i urządzeń
  • regularne przeglądy, konserwacja maszyn i urządzeń,
  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów
Firma oferuje:
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika,
  • nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy,
  • dostęp do szkoleń technicznych,
  • miesięczny system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny autokar na ternie Słupska
  • parking dla pracowników
  • zniżka na półkolonie i ferie zimowe dla dzieci,
  • zniżka firmowa na korty tenisowe,
  • roczna impreza integracyjna
  • ubezpieczenie na życie,
  • pełen pakiet wdrożeniowy
  • bonus świąteczny
Sposób aplikowania: rrosloniec@tablefoods.com