Oferty pracy

Młodszy Aparatowy

Devire

Obecnie dla naszego Klienta – największego i wiodącego producenta aktywnych substancji farmaceutycznych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Młodszego Aparatowego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Aparatowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne- must have,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w obszarze produkcji (jako dodatkowy atut),
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Obowiązki:
  • Wdrażanie się w obszarze produkcji na stanowisku młodszego aparatowego by poznać dedykowany obszar produkcji oraz charakterystykę produkcji Substancji Aktywnych,
  • Zapoznawanie się z systemami komputerowymi związanymi z realizacją produkcji,
  • Uczestniczenie w procesach rozwiązywania problemów jakościowych i produkcyjnych,
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa produkcji oraz dobrych praktyk wytwarzania (GMP),
  • Rozwijanie umiejętności pracy w zespole multidyscyplinarnym.
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Premię produktywnością,
  • Premię okolicznościową,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Karta Multisport,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Szkolenia / możliwość zdobycia uprawnień,
  • Punkty w kafeterii MyBenefit,
  • Paczki świąteczne dla dzieci,
  • Bony świąteczne,
  • Dofinansowanie wypoczynku / wczasy pod gruszą,
  • Punkty za dojazdy do pracy rowerem (w ramach kafeterii MyBenefit),
  • Dodatkowy dzień wolny.
Sposób aplikowania: https://www.devire.pl/pojedyncza-oferta/?oferta=58908