Oferty pracy

Księgowy/a

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Branża: Księgowość, Audyt, Podatki
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Księgowy/a
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);
  • Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.
Obowiązki:
  • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;
  • Prowadzenie ewidencji księgowej;
  • Przygotowywanie płatności dla dostawców;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.
  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy;
  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
Sposób aplikowania: Mail, kontakt telefoniczny.