Oferty pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o. jest częścią grupy inwestycyjno-hotelarskiej Zdrojowa Invest&Hotels, Grupa dysponuje 15 obiektami o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach nad morzem i w górach.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Hotel Marine, ul. Sułkowskiego 9, KOŁOBRZEG
Wymagania:

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o. Hotel Marine - pięciogwiazdkowy widok na morze! Dla naszego hotelu z widokiem na morze, położonego 20 m od plaży, poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka lub Recepcjonista Nocny / Recepcjonistka Nocna Nasze oczekiwania: Cechuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja, pozytywne podejście do pracy i wysoka kultura osobista; Jesteś gotowy/a do podjęcia pracy zmianowej ( w opcji Recepcjonista nocny praca jednozmianowa- tylko w godzinach nocnych); Potrafisz i chcesz budować i utrzymywać dobre relacje; Komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim i/lub angielskim; Praca na komputerze nie sprawia Ci trudności (znajomość pakietu MS Office); Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć do wyrobienia). Mile widziane: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Umiejętność obsługi programów PMS ( Opera ) – jeśli nie znasz- wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:

Obsługa Gości hotelu; Dopełnianie formalności związanych z pobytem (zameldowanie, rozliczenie pobytu, wystawianie faktur, wymeldowanie); Przyjmowanie rezerwacji pokoi hotelowych; Udzielanie informacji na temat oferty hotelu lub lokalnych atrakcji; Efektywna komunikacja z innymi działami hotelu.

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę; Premie; Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne); Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness). Zapraszamy na pokład!

Sposób aplikowania: Brzmi interesująco? Wypełnij formularz na: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6441ff98285a4401be6580d3c81502f9