Oferty pracy

Automatyk

TEWEMO sp. z o.o.

Firma o profilu inżynieryjno-handlowym, prowadząca działalność w zakresie automatyki przemysłowej

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Automatyk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: WŁOCŁAWEK
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe o kierunku automatyka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewne);
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką i automatyką przemysłową;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność programowania sterowników PLC;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
Obowiązki:
  • udział w projektowaniu systemów automatyki przemysłowej oraz montowaniu urządzeń sterujących;
  • udział w przygotowaniu ofert na prace serwisowe, montażowe systemów automatyki przemysłowej.
  • praca w zespole specjalistów z wieloletnim doświadczeniem;
  • udział w szkoleniach branżowych;
  • podnoszenie własnych kompetencji i doświadczenia zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  •  umowa o pracę;
  •  pełny etat.
Sposób aplikowania: e-mail: rekrutacja@tewemo.pl