Oferty pracy

Płatne praktyki letnie w fabryce Gillette

P&G Gillette

Firma P&G powstała ponad 180 lat temu jako producent mydła oraz świec. Dziś jesteśmy największym na świecie producentem dóbr szybkozbywalnych, a nasze wiodące marki ulepszają życie konsumentów w 180 krajach. Działaliśmy z sukcesem poprzez 3 stulecia dzięki trzem prostym zasadom: przywództwo, innowacja, odpowiedzialność. Pasja i innowacyjność naszych utalentowanych pracowników pomogły nam stać się globalną firmą – otwartą i transparentną, zarządzaną w odpowiedzialny i etyczny sposób, wspierającą społeczności oraz chroniącą środowisko naturalne. Jest to miejsce, w którym z dumą możesz pracować i od pierwszego dnia robić to, co ma znaczenie.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: Płatne praktyki letnie w fabryce Gillette
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:

Poszukujemy studentów/tek i absolwentów/ek Politechniki, którzy/re:

  • Są co najmniej na 3-cim roku,
  • Znają jęz. angielski w stopniu bardzo dobrym,
  • Potrafią efektywnie współpracować z innymi,
  • Potrafią analizować i znajdować rozwiązania problemów,
  • Potrafią wdrażać i reaplikować innowacyjne rozwiązania,
  • Są gotowi do wzięcia odpowiedzialności za szeroki zakres obowiązków, podejmowania krótko- i długoterminowych decyzji.
Obowiązki:

Chciał(a)byś zmieniać surowce w niesamowite doświadczenia konsumentów? Praktyki letnie w fabryce Gillette w Łodzi to zatem najlepszy sposób na zdobycie tego rodzaju doświadczeń. W naszych fabrykach wytwarzamy wysokiej jakości dobra konsumpcyjne, które na czas i przy niskich kosztach dostarczamy klientom. Ty pomożesz nam wdrażać innowacyjne pomysły, rozwijać się oraz korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii. Cenimy Twoją kreatywność oraz umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów. Twoja rola w fabryce: Podczas praktyk spotkasz się z bardzo różnorodnymi wyzwaniami. Do Ciebie będzie należało podejmowanie decyzji i ty będziesz odpowiadać za ich rezultaty. Poznasz nasze wiodące technologie oraz standardy i metody pracy. W rezultacie rozwiniesz się osobiście i zawodowo dzięki doświadczeniu, szkoleniom oraz mentoringowi. Praktyki trwają 3 miesiące i rozpoczynają się 1 lipca 2020 r. Jesteś gotowy/a do podjęcia tego wyzwania? W obszarze produkcji skupiamy się na 3 priorytetach: • Bezpieczeństwo • Jakość • Produktywność Twoją misją będzie: • Analizowanie strat (dot. sprzętu, umiejętności, organizacji) • Praca nad 1-3 kluczowymi projektami mającymi na celu wyeliminowanie strat w obszarze produkcji • Rozwiązywanie problemów technicznych • Wdrażanie i systematyzowanie narzędzi zarządzania produkcją • Upraszczanie procesu produkcyjnego oraz standaryzacja pracy

Firma oferuje:

Co oferujemy:

  • Odpowiedzialność od 1. Dnia – od początku będziesz w pełni odpowiadać za swoje projekty,
  • Nieustający coaching i mentoring – będziesz pracować z ludźmi pełnymi pasji i korzystać zarówno z formalnych szkoleń, jak i mentoringu ze strony swojego menedżera,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy – skupiamy się na naszych pracownikach, cenimy każdego z nich oraz wspieramy aktywności promujące elastyczność i efektywne zarządzanie pracą i życiem prywatnym
Sposób aplikowania: https://www.pgcareers.com/job/odz/manufacturing-internship-in-odz-p-and-g-plants-2020/936/14814420