Oferty pracy

pracownik ds. weryfikacji i wprowadzania danych

Trust Tech System

Firma Trust Tech Systems założona została przez grupę pasjonatów programowania i zagadnień nowoczesnych technologii, w tym automatyki przemysłowej i elektroniki użytkowej. Jesteśmy profesjonalistami, dla których chęć tworzenia i poznania jest inspiracją do dalszego rozwoju. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych, opierając się na technologiach firmy Microsoft. W skład naszego zespołu wchodzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem komercyjnym oraz certyfikatami potwierdzającymi ogromną wiedzę techniczną. Staramy stać się najlepszym partnerem biznesowym, dlatego kładziemy duży nacisk na systematyczny rozwój i ciągłe poszerzanie zakresu oferowanych usług.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: pracownik ds. weryfikacji i wprowadzania danych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: praca zdalna
Wymagania:
  •  umiejętność pracy z komputerem rzetelność i sumienność
  • podstawy języka angielskiego
  • terminowość dobra organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie
Obowiązki:
  • weryfikowanie poprawności danych w systemie komputerowym (faktury, zamówienia, dokumentacja)
  • aktualizacja danych w systemie wprowadzanie danych z dokumentów do systemu
  • praca zdalna elastyczne godziny pracy (w zakresie 08:00 - 17:00)
  • możliwość rozwoju osobistego i pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi
  • system premiowy preferowany - rodzaj rozliczeń B2B (możliwa również współpraca w oparciu o umowę-zlecenie)
  • mile widziani studenci do 26 roku życia
Sposób aplikowania: rekrutacja@trustech.pl