pdf

Kelner a la carte / Kelnerka a la carte

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o. jest częścią grupy inwestycyjno-hotelarskiej. Grupa dysponuje 15 obiektami o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach nad morzem i w górach.

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Kelner a la carte / Kelnerka a la carte
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku; Cechuje Cię optymizm, gościnność, dobra organizacja i pozytywne podejście do pracy; Pasjonujesz się gastronomią, chcesz i umiesz tworzyć pozytywną atmosferę w restauracji; Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych; Jesteś gotowy/a do podjęcia pracy zmianowej. Mile widziane: Doświadczenie w pracy w hotelach lub w renomowanych restauracjach; Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Obowiązki:

Obsługa kelnerska podczas, serwisu a la carte i baru; Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymanie standardów na wysokim poziomie; Utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy; Kontrola stanów magazynów i zgłaszanie potrzeb zakupowych; Współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Zatrudnimy na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenia; Premie; Zdobycie cennego doświadczenia; Możliwość rozwoju – awansu; Pracę w restauracji Arté – połączenie kuchni regionalnej z inspiracjami z odległych zakątków świata; Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne); Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie); Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym (pokoje współdzielone); Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

Sposób aplikowania: Proszę wypełnić formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=36de69733d8049bcaa10b287129586a4