pdf

Full-Stack Software Engineer

Hiconet Sp z o.o.

W Hiconet zajmujemy się dostarczaniem niestandardowych rozwiązań w dziedzinie oprogramowania i technologii informatycznych. Swoją uwagę skupiamy głównie na dobrej atmosferze współpracy połączonej z zadowoleniem naszych klientów. Zależy nam na pielęgnowaniu ekosystemu, w którym zarówno nasi klienci, jak i członkowie zespołu są kluczem do wspólnego sukcesu.

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Full-Stack Software Engineer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • Umiejętność pracy zarówno z front-endem (HTML, CSS, JavaScript, React / Angular), jak i back-endem (Node.js, Express.js).
  •  Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu bazami danych.
  •  Znajomość technologii umożliwiających tworzenie responsywnych interfejsów użytkownika.
  • Umiejętność implementacji systemów autoryzacji i zabezpieczeń.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie z API do map (np. Google Maps) dla wizualizacji danych geolokalizacyjnych — mile widziane.
  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym — mile widziane.
Obowiązki:
  • Tworzenie architektury platformy zgodnie z wymaganiami i założeniami projektu.
  • Implementacja elementów zaprojektowanej architektury zarówno po stronie back-end'owej, jak i front-end'owej.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem, stabilnością oraz wydajnością platformy.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

Co oferujemy: - Wybierzemy najodpowiedniejszy rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Chcemy, żebyś mógł/a decydować o formie zatrudnienia. - „Jeśli coś idzie dobrze, to po co to zmieniać” — lubimy to sformułowanie i podążamy za słowami klasyka, dlatego oferujemy Ci długą formę współpracy. - Cenimy twój czas: work-life balance jest dla nas ważny i Ciebie też chcemy nim zarazić — dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy i home office. - Chcemy, żebyś czuł się z nami dobrze, tak jak my z Tobą, uwielbiamy ludzi z pozytywną energią, cenimy sobie dobrą atmosferę pracy, docenimy ludzi z pasją i dużą dozą kreatywności. - Preferujemy podejście „people over processes” — wystrzegamy się banalnych, schematycznych i nielogicznych procedur. Chcemy, żebyś rozwijał się razem z nami, poszerzajmy swoją wiedzę, dostarczymy Ci ku temu odpowiednie narzędzia, kursy, etc. - Proponujemy Ci realny wpływ na kierunek rozwoju Twojej kariery, zespołu oraz firmy, bo to dzięki społeczności jesteśmy w stanie zmieniać świat na lepsze! :) Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i wpisujesz się w kompetencje, których odczekujemy, nie zwlekaj i prześlij nam swoją aplikację, a może właśnie Ciebie przywitamy na naszym Hiconetowym pokładzie! :)

Sposób aplikowania: Strona internetowa firmy - https://hiconet.pl/oferty/full-stack-software-engineer/