pdf

Specjalista ds. jakości

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. jakości
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań;
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych;
  • Dokładność, zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia wyników.
Obowiązki:
  • Bieżąca i okresowa analiza jakości produkowanych wyrobów, a także nadzór nad korygowaniem stwierdzonych nieprawidłowości;
  • Administracja zgłoszonych reklamacji i prowadzenie ich statystyk;
  • Analiza powtarzających się problemów jakościowych i pomoc w opracowaniu sposobu ich eliminacji;
  • Opracowywanie kart wymagań dla produktów i konsultowanie stosowanej technologii;
  • Opracowywanie kryteriów oceny z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klientów;
  • Udział w przeklasyfikowaniu i weryfikacji wyrobów.
  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f05cb2703dd349c6b5a2a4754fd9af0c