pdf

Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach inwestycyjnych (m.in.: ciągi produkcyjne, instalacje elektryczne, instalacje energii odnawialnej);
  • Wykształcenie wyższe - kierunek techniczny;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;
  • Umiejętność samodzielnego planowania zadań;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Sumienność i dokładność w działaniu;
  • Kreatywność i przedsiębiorczość;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • Realizacja procesów zakupów inwestycyjnych zgodnie z polityką zakupową spółki;
  • Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami;
  • Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców;
  • Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy;
  • Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw;
  • Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych;
  • Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie;
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Spółki.
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b91ed876dd4042539e2190c77101594f