pdf

Specjalista ds. zakupów

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. zakupów
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  •  3-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach technicznych;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;
  • Umiejętność samodzielnego planowania zadań;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Sumienność i dokładność w działaniu;
  • Kreatywność i przedsiębiorczość;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • Organizacja i nadzór nad procesem zamówień części, materiałów i usług zapewniających zachowanie ciągłości produkcji;
  • Realizacja procesów zakupów technicznych zgodnie z polityką zakupową spółki;
  • Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami;
  • Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców;
  • Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy;
  • Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw;
  • Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych;
  • Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie;
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Spółki.
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość uczestnictwa w branżowych szkoleniach i kursach;
  • Rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych;
  • Udział w eventach biznesowych i piknikach integracyjnych;
  • System nagród miesięcznych.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=619fb2a3a70d47ccb6132c402ce6ffa7d