pdf

Elektryk

ENERGIA POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Energia Pomorze Sp. z o.o., zajmująca się energią odnawialną oraz dostarczaniem rozwiązań energetycznych, doświadczeni profesjonaliści w branży energetycznej. Ponad 12 lat w branży energetycznej i ponad 5 lat doświadczenia w branży OZE – projektowaniu, realizacji i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych dla domów, biznesu i rolnictwa.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Elektryk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

 Doświadczenie w instalacji fotowoltaicznych oraz przewodów elektrycznych,  Znajomość przepisów i procedur bezpieczeństwa dotyczących instalacji elektrycznych,  Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej,  Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,  Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,  Gotowość do pracy w terenie.

Obowiązki:

 Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa systemów fotowoltaicznych,  Przeprowadzanie inspekcji i diagnozowanie usterek związanych z instalacjami fotowoltaicznymi,  Optymalizacja i testowanie wydajności instalacji,  Zapewnianie standardów bezpieczeństwa i zgodności z przepisami podczas montażu.

 Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,  Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,  Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji,  Przyjazne środowisko pracy i wsparcie,  Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach związanych z energią odnawialną.

Sposób aplikowania: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@energiapomorze.pl W tytule wiadomości proszę wpisać "Aplikacja - Elektryk instalacji fotowoltaicznych". Więcej informacji pod numerem: 530-588-709