pdf

pracownik biurowy (praca na zastępstwo)

Północna Izba Gospodarcza Oddział w Koszalinie
Logo koszalin

Północna Izba Gospodarcza to stowarzyszenie zrzeszające przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego. Celem codziennych starań pracowników Północnej Izby Gospodarczej jest tworzenie warunków rozwoju i unowocześniania życia gospodarczego, wspieranie inicjatyw członków oraz działanie na rzecz rozwoju międzyregionalnych i międzynarodowych kontaktów gospodarczych. Co roku Izba przygotowuje dla zrzeszonych firm bogatą ofertę bezpłatnych i dofinansowanych szkoleń, konsultacji, wyjazdów turystycznych i biznesowych, cyklicznych imprez towarzyskich i integracyjnych. Wdraża również liczne projekty unijne wpływające na rozwój gospodarczy całego regionu. Północna Izba Gospodarcza ma realny wpływ na sytuację przedsiębiorców nie tylko na Pomorzu Zachodnim, ale i w całej Polsce. Jej reprezentanci często występują w rolach ekspertów doradzających władzom i instytucjom otoczenia biznesu. Potrafią też wziąć sprawy w swoje ręce, powołując branżowe komisje i klastry walczą z krzywdzącymi przedsiębiorców regulacjami prawnymi.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: pracownik biurowy (praca na zastępstwo)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: ul. Partyzantów 17/10, 75-411 Koszalin
Wymagania:

Poszukujemy osoby dyspozycyjnej oraz kreatywnej (niektóre wydarzenia organizowane są w weekendy).

Wymagamy:

- znajomości obsługi programów Microsoft (Word, Excel, etc.) oraz Canva,

- posiadania prawa jazdy kat.B,

- biegłości w obsłudze Social Mediów

Obowiązki:

- Organizowanie szkoleń oraz spotkań businessowych dla przedsiębiorców,

- raz na kwartał wystawianie faktur (składki członkowskie),

- dbanie o wizerunek biura,

- odbieranie korespondencji oraz odpisywanie na maile,

- wysyłanie newsletterów oraz obsługa firmowego Facebook'a

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać na adres e-mail: koszalin@izba.info