pdf

Stanowisko ds. obsługi świadczeń krótkoterminowych

ZUS

ZUS

Branża: Administracja
Stanowisko: Stanowisko ds. obsługi świadczeń krótkoterminowych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Zadania: Zapewnia obsługę klientów w zakresie świadczeń krótkoterminowych.

Obowiązki:

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 miesiące doświadczenia w obsłudze klientów. Mile widziane:
  • minimum 1 rok pracy związanej z obsługą świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa,
  • minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów,
  • doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami. Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:
  • podstawowa znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa z dnia 25.06.1999r.
  • podstawowa znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych z dnia 30.10.2002 r.
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • orientacja na klienta
  • rozwiązywanie problemów
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach to zapraszamy do aplikowania przez formularz aplikacyjny, wybierając

Aplikuj na dole oferty, ew. korespondencyjnie na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Koszalinie ul. Fałata 30, 75-434 Koszalin Wydział Kadrowo-Płacowy

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat,
  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie.
  • W przypadku składania dokumentów w formie papierowej należy dołączyć własnoręcznie podpisaną klauzulę o treści : ’Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.’ Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie oświadczenia o następującej treści: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji.’ Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce ’Praca w ZUS’.

Dodatkowe informacje:

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy,
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy,
  • oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji (formularz aplikacyjny)/wpływu korespondencji do Oddziału ZUS w Koszalinie w godzinach urzędowania.
Firma oferuje:

Zachęcamy do składania dokumentów, oferując:

  • umowę na czas określony zawartą w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (przewidywany termin nieobecności 11.2025 r.),
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych,
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów,
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU.

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy: spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS, konieczność poruszania się po całym obiekcie, konieczność wykonywania pracy poza biurem, konieczność odbywania podróży służbowych, budynek 4-kondygnacyjny z windą oraz z pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na parterze, drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Sposób aplikowania: elektronicznie za pośrednictwem strony https://www.zus.pl/ - praca w zus