pdf

Pracownik produkcji kosmetyków (umowa zlecenie)

MPS International Sp.z.o.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków (umowa zlecenie)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • książeczka Sanepid
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • praca na linii produkcyjnej przy konfekcjonowaniu kosmetyków
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • etykietowanie
  • elastyczny grafik (godziny pracy 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-6:00)
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika
Sposób aplikowania: na stronie https://mps.koszalin.pl/praca-mps/ lub kontakt telefoniczny