pdf

Specjalista ds. marketingu produktowego

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także korzyści wynikające z lepiej funkcjonującego i zaprojektowanego biura oraz innowacyjne, nowoczesne technologie i rozwiązania. Tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się zespół pracowników. Odpowiedzialność za wspólny wynik, szczerość, zaangażowanie, szacunek, zaufanie i dbałość o standardy to wartości jakimi się kierujemy. Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Branża: Marketing
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. marketingu produktowego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin ul. Batalionów Chłopskich 85
Wymagania:
  • Umiejętność swobodnej obsługi programów graficznych: Adobe Ilustrator, Photo Shop oraz Corel Draw
  • Umiejętność obsługi programów pakietu Office
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, szczególnie w zakresie marketingu produktowego
  • Znajomość podstaw copywritingu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym w mowie i piśmie
  • Wielozadaniowość, nieszablonowe pomysły i energia do działania
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność za powierzone projekty
  • Wysoka kultura osobista i otwartość na współpracę w grupie
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność porządkowania informacji i zadań
  • Kreatywność, pozytywne podejście do wyzwań, elastyczność
  • Chęć uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy
Obowiązki:
  • Tworzenie materiałów marketingowych (prezentacje produktowe, broszury, katalogi, ulotki, plakaty)
  • Tworzenie dokumentacji sprzedażowej np. cenniki, oferty sprzedażowe
  • Przygotowanie i nadzorowanie akcji wspierających sprzedaż i ekspozycję produktów na rynku
  • Prowadzenie działań z zakresu content marketingu, przygotowywanie opisów produktów, prezentacji, treści marketingowych
  • Planowanie i analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowania oparty o realizację wyznaczonych celów
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (świadczenia na święta, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci)
  • Kompleksowy pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i warsztaty doskonalące
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy – pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze
  • W pełni wyposażone, ergonomiczne stanowisko pracy
Sposób aplikowania: rekrutacja@furniko.eu