pdf

ASYSTENT / ASYSTENTKA PROJEKTANTA

SD Tank Sp. z o.o.
Logo sdtank.jpg

SD Tank Sp. z o.o. producent zbiorników magazynowania mediów płynnych z siedzibą w Cewicach, poszukuje osoby do Działu Projektowego.

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: ASYSTENT / ASYSTENTKA PROJEKTANTA
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Cewice
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich lub budowlanych,
  • Znajomość oprogramowania CAD i rysunku technicznego,
  • Komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • Udział w przygotowywaniu projektów technicznych, wykonawczych i budowlanych,
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
  • Udział w przygotowywaniu projektów do zatwierdzenia materiałowego.
Firma oferuje:
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość odbycia praktyk projektowych i wykonawczych,
  • Pracę w kilkuosobowym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Dodatkowe świadczenia tj. dofinansowanie do wakacji, kultury, sportu i rekreacji, remontu mieszkania itp.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@sdtank.pl W treści CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.