pdf

Praktyki w firmie MarketHub

Infomedia Group sp. z o.o.

Od ponad 17 lat jesteśmy niezawodnym partnerem, pomagającym w podejmowaniu trudnych decyzji biznesowych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam analizować konkurencję, weryfikować kontrahentów oraz dostarczać raporty wypełnione kluczowymi informacjami, które zapewniają naszym klientom wyraźną przewagę na rynku.

Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: Praktyki w firmie MarketHub
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kraków, praca zdalna
Wymagania:

Szukamy:

  • osób, które chcą zostać infobrokerami, zainteresowanych technikami pozyskiwania informacji,
  • studentów studiów drugiego stopnia,
  • posługujących się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym.
Obowiązki:
  • wsparcie merytoryczne przy bieżących projektach,
  • wyszukiwanie informacji i danych,
  • budowa baz danych,
  • weryfikacja informacji,
  • realizacja analiz rynku i konkurencji.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • 3-miesięczną bezpłatną praktykę,
  • stałą opiekę opiekuna,
  • certyfikat po odbytej praktyce,
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich,
  • możliwość podjęcia współpracy po zakończeniu praktyk.
Sposób aplikowania: Napisz do nas na adres: dbedkowska@markethub.pl. W wiadomości napisz kilka informacji o sobie. Po rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia wyślemy do Ciebie zadanie rekrutacyjne.