pdf

Administrator baz danych

FUNDACJA INKUBATOR INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Jesteśmy fundacją, która od lat zajmuje się pomocą oraz opieką nad osobami niepełnosprawnymi. Asystujemy w codziennym życiu osobom, które tego potrzebują. Pomagamy im również w przyswajaniu nowych technologii ułatwiających im codzienne funkcjonowanie.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Administrator baz danych
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Polska, praca zdalna
Wymagania:
  • Doświadczenie: niewymagane;
  • Wykształcenie: podstawowe, gimnazjalne, średnie policealne lub wyższe.

Dodatkowe wymagania:

  • Częściowa znajomość pakietu office (word i excel);
  • Posiadanie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności w odniesieniu do osób, dla których orzeczono chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe, całościowe zaburzenia rozwojowe lub epilepsję, oraz niewidomych.
Obowiązki:
  • Uzupełnianie oraz administracja bazami danych.
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę.
Sposób aplikowania: Prosimy wysyłać swoje CV na adres e-mail: lebkowski@gazeta.pl