pdf

PRACOWNIK PRODUKCJI

GRUPA PROGRES

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki ponad 25 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI
Wakatów: 1
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym( 6-14:00, 14-22:00),
  • dokładność,
  • zaangażowanie,
  • przestrzeganie zasad bhp ,
  • sprawność manualna,
  • konieczna znajomość na poziomie komunikatywnym w jednym z języków: polski, ukraiński lub rosyjski .
  • aktualna książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia(pomagamy przy wyrobieniu),
Obowiązki:
  • praca na hali produkcyjnej,
  • obróbka ryby, filetowanie, czyszczenie, ościowanie.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę
  • stawka godzinowa 29 brutto/h,
  • wolne weekendy,
  • dodatek frekwencyjny, nagroda uznaniowa,
  • odzież robocza,
  • oferujemy zakwaterowanie pracownicze,
  • stałe zatrudnienie.
Sposób aplikowania: mail magdalena.ostrowska@grupaprogres.pl lub osobiście w siedzibie biura