pdf

Inżynier budowy

WIMAR Sp. z o.o.

Firma Wimar Sp. z o.o. z siedzibą w Koronowie k. Bydgoszczy jest polska firmą, która prężnie działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koronowo
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego (inżyniera środowiska)
  • znajomość pakietu MS Office,
  • chęci rozwoju,
  • zaangażowania, dokładności i sumienności,
  • prawo jazdy kat. B
  • nie wymagamy doświadczenia!!!
Obowiązki:
  • czynny udział w procesie przygotowania i realizacji budowy związanych z siecią wod-kan,
  • kontrolowanie jakości wykonanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • raportowanie postępu prowadzonych prac,
  • przygotowanie analiz, rozliczeń i zestawień.
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
Sposób aplikowania: email: adrianna@wimar.eu