pdf

Inżynier budowy – branża elektryczna

GC Energy

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier budowy – branża elektryczna
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Niemcy
Wymagania:

Szukamy kandydatów z:

  • wykształceniem kierunkowym o profilu elektryk lub pokrewne,
  • biegłą umiejętnością czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną oraz umiejętnością samodzielnej pracy na jej podstawie (podłączenia, montaż układów),
  • możliwością pracy w systemie 6/1,
  • komunikatywną znajomością języka angielskiego,
  • uprawnieniami SEP E lub/i SEP D.
Obowiązki:

Zakres prac:

  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy,
  • sporządzanie harmonogramów robót,
  • prowadzenie konserwacji instalacji, urządzeń elektroenergetycznych i systemów w zakresie elektryki,
  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, wykonywanie kalibracji przyrządów pomiarowych oraz kwalifikacji urządzeń i instalacji,
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny),
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,
  • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu,
Firma oferuje:

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora.
Sposób aplikowania: Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w rekrutacji, wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@gcenergy.eu