pdf

Technolog

KORAL S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Technolog
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kukinia, woj. zachodniopomorskie
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku technologia żywności lub związane z zarządzaniem produkcją.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w przetwórstwie rybnym na stanowisku nadzoru ( Technologia, Kontrola Jakości, Produkcja).
  • Zdolność rozumienia procesów technologicznych.
  • Znajomość aktualnych przepisów BHP i P.POŻ.
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcji, magazynowania surowców i wyrobów gotowych.
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Determinacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań.
  • Inicjatywa i kreatywność.
Obowiązki:
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji.
  • Wdrażanie nowych zastosowań i technologii w zakładzie.
  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności i wydajności.
  • Monitorowanie procesów technologicznych pod względem ich kontroli nad stratami produkcyjnymi.
  • ocena surowców i wytwarzanych produktów ( bezpośrednio na produkcji ) oraz klasyfikacja surowców
  • Kontrola przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości, wymagań klienta.
  • Uczestnictwo w wewnętrznych i zewnętrznych ocenach sensorycznych wdrożonych produktów.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika - tzw. "wczasy pod gruszą " , karta podarunkowa na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc).
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
Sposób aplikowania: CV na maila: praca@koral.pl