pdf

Specjalista ds. Kontroli Jakości

KORAL S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kukinia, woj. zachodniopomorskie
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku technologia żywności, chemia lub pokrewne.
  • Preferowane minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w branży spożywczej ( w tym min. 1 rok w Dziale Kontroli Jakości lub Technologii).
  • Znajomości obsługi komputera.
  • Zaangażowanie, staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu.
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
Obowiązki:
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznej przebiegu procesów produkcji, produktów oraz dostaw.
  • Weryfikacja przestrzegania reżimu technologicznego i sanitarnego procesów produkcji.
  • Weryfikacja przestrzegania zasad GMP i GHP przez pracowników.
  • Podejmowanie działań w przypadku zidentyfikowania niezgodności oraz produktów niezgodnych.
  • Obsługa reklamacji.
  • Ocena surowców, półproduktów , wyrobów.
  • Inicjowanie działań korygujących/zapobiegawczych.
  • Współpraca z innymi działami w organizacji w ramach rozwoju oraz ciągłej poprawy procesów i systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności.
  • Udział w kontrolach i audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.
  • Dodatkowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Świadczenia dla pracowników ( świadczenia medyczne i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach).
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe, imprezy dla dzieci: Mikołajki, Dzień Dziecka).
  • Spotkania integracyjne.
  • Program Poleceń Pracowniczych - bonus za polecenie pracownika w wysokości 1000 PLN.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy z wybranych kierunków.
  • Owocowe Środy.
Sposób aplikowania: CV na maila praca@koral.pl