pdf

Specjalista ds. Logistyki

KORAL S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kukinia, woj. zachodniopomorskie
Wymagania:
  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności.
  • Bardzo dobrej obsługi komputera.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie – najlepiej o profilu logistycznym.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Skrupulatność, dokładność;
  • Nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań.
  • Zorientowanie na realizację celów.
  • Mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne.
Obowiązki:
  • Organizacja dostaw dla Koral SA.
  • Współpraca z przewoźnikami.
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań magazynowo - transportowych dla dostaw krajowych i międzynarodowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wysyłką i organizacją transportu.
  • Zarządzanie gospodarką paletową.
  • Ciągła współpraca z magazynem, firmami transportowymi oraz działami Koral S.A.
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży.
  • Umowę o pracę na pełny etat na okres trzech miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy.
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne, karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku.
  • Program poleceń pracowniczych - bonus za polecenie pracownika w wysokości 1000 PLN.
  • Owocowa Środa.
Sposób aplikowania: CV na maila praca@koral.pl