pdf

Automatyk

Wodociągi Ustka sp. z o.o.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Automatyk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Ustka
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o specjalności automatyk lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • Nadzór techniczny nad prawidłową eksploatacją układów automatyki znajdujących się na terenie oczyszczalni i przepompowni ścieków oraz udzielanie instrukcji i pomocy innym pracownikom,
  • Dokonywanie przeglądów i inicjowanie działań mających na celu prawidłowe działanie i usprawnianie automatyki, zgłaszanie wniosków dotyczących remontów, inwestycji czy wymiany urządzeń,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi usuwającymi awarie w układach automatyki oraz udział w innych pracach wraz podnoszeniem kwalifikacji z zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń przy współpracy z firmą zewnętrzną,
  • Prowadzenie działań zapobiegających awariom i zapewniających ciągłość pracy aparatury i automatyki kontrolno-pomiarowej oraz sterowniczej oczyszczalni i przepompowni,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem danych i tworzenie kopii archiwalnych oprogramowania,
  • Zastępowanie i współpraca ze Specjalistą ds. informatyki i zbytu w zakresie obsługi informatycznej Spółki
Firma oferuje:
  • wynagrodzenie zasadnicze od 6 000,00 zł brutto
  • premię uznaniową (miesięczną, kwartalną),
  • premię roczną,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • pakiet socjalny,
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych uprawnień.
Sposób aplikowania: Oferty wraz z podpisaną klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych należy składać lub przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Rekrutacja – Automatyk” na adres: Wodociągi Ustka sp. z o.o. ul. Ogrodowa 14, 76-270 Ustka albo przesyłać na adres e-mail: biuro@wodociagi.ustka.pl Aplikacje, które wpłyną do Spółki po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego zostaną dołączone do jego akt osobowych. Po rozstrzygnięciu naboru dokumenty pozostałych kandydatów zostaną zniszczone.