pdf

Projektant / Konstruktor

Steel Design Sp. z o.o.

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem stalowych okien i drzwi. Nasza firma zlokalizowana jest w Koszalinie, a realizujemy inwestycje dla naszych klientów zagranicznych - głównie w Belgii i Holandii. Z powodzeniem realizujemy zlecenia w zakresie projektowania, wytwarzania i wykończenia stolarki stalowej według indywidualnych wymagań klientów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej - https://www.steeldesign-ce.eu/ .

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Projektant / Konstruktor
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: techniczne, mile widziani studenci lub absolwenci studiów technicznych,
  • mile widziana znajomość programu SolidWorks, DraftSight, LogiKal,
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i otwarty umysł na nowe rozwiązania.
Obowiązki:
  • projektowanie stalowych drzwi i okien,
  • przygotowywanie rysunków technicznych dla działu produkcji,
  • przygotowanie zestawień materiałowych,
  • nadzór nad realizacją projektu we współpracy z kierownikiem produkcji.
Firma oferuje:

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • umowę o pracę lub możliwość pracy na umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start i podwyżka po okresie próbnym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zagranicznym,
  • niezbędne narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Sposób aplikowania: malgorzata.pietralik@steeldesign-ce.eu