pdf

Analityk danych

Nsure Poland Sp. z o.o.
Microsoftteams image (2)

Masz dość dotychczasowej pracy, niepewności wywołanej pandemią lub szukasz nowych wyzwań? Chcesz wziąć udział w rewolucji amerykańskiego rynku ubezpieczeń? W takim razie mamy miejsce dla Ciebie. Postawiliśmy na nowoczesność i technologię, tworząc jedną z pierwszych agencji ubezpieczeniowych działających online w USA. Zapotrzebowanie na nasze usługi stale rośnie, w związku z czym rozwijamy i powiększamy zespół działu analizy danych w Koszalinie, który jest wsparciem dla naszej firmy na słonecznej Florydzie.

Branża: Bankowość i ubezpieczenia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Analityk danych
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego (pracując z nami, z pewnością podniesiesz swój poziom),
  • Umiejętność szybkiej i dokładnej pracy na komputerze,
  • Skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Pełne zaangażowanie w powierzoną pracę.
Obowiązki:

Praca polegać będzie na:

  • Analizie danych,
  • Weryfikacji dokumentów,
  • Pracy z systemami komputerowymi firmy,
  • Informowaniu o ew. problemach czy pomysłach na usprawnienie systemu.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Doskonała okazja, aby podnieść poziom znajomości języka angielskiego lub odświeżyć umięjętność stosowania go w praktyce,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju wraz z firmą,
  • Wieloletnią współpracę,
  • Płatne szkolenia,
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),
  • Pracę w systemie zmianowym (również weekendy) - grafik ustalany indywidualnie.
Sposób aplikowania: Za pomocą email: join@nsure.com lub telefonicznie: 666 500 651