Koordynator ds. obsługi klientów Nordglass Koszalin (umowa zlecenie)

Nordglass Sp. z o.o.

Grupa AGC to wiodący na świecie dostawca szkła na potrzeby branży budowlanej oraz motoryzacyjnej, jeden z największych na świecie producentów szyb samochodowych. Nordglass jako marka z ugruntowaną pozycją na rynku jest częścią grupy AGC. Swoje unikalne doświadczenia NordGlass skutecznie łączy ze światowym standardem jakości AGC – koncernu, którego innowacyjne produkty gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i najwyższy komfort podczas jazdy.

Branża: Obsługa klienta, call-center
Stanowisko: Koordynator ds. obsługi klientów Nordglass Koszalin (umowa zlecenie)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: ul. Bohaterów Warszawy 11, Koszalin
Wymagania:
  • łatwość uczenia się i przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze klienta,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność oraz dobra organizacji pracy.
Obowiązki:
  • telefoniczna obsługa klientów korporacyjnych,
  • bieżące przyjmowanie zleceń,
  • planowanie oraz koordynacja realizacji usług montażowych w ramach ustalonych procedur korporacyjnych.
  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych pracowników,
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu 600 082 625