pdf

Praktyki zdalne w dziale Zarządzania Projektami

InConventus Group

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na praktyki. Pracujemy zdalnie i realizujemy projekty, które przetrwają każdą pandemię

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Praktyki zdalne w dziale Zarządzania Projektami
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Profil Kandydata:

  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • Umiejętność strategicznego myślenia przez pryzmat wyznaczonych celów Spółki;
  • Zdolność analityczna, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność, otwartość na nowe wyzwania, pomysłowość i umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:

CO ZYSKASZ:

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów według przyjętej metodologii;
  • Możliwość merytorycznego i praktycznego udziału w projektach realizowanych przez Spółkę;
  • Możliwość bycia "prawą ręką" kierownika projektów w zakresie zarządzania projektami;
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie sporządzania raportów;
  • Nowe umiejętności w zakresie zarządzania czasem;
  • Dowiesz się o kluczowych parametrach projektu: zakres, jakość, harmonogram, dokumentacja, ryzyko, budżet oraz zapewnienie ich właściwej realizacji na poszczególnych etapach projektu;
  • Możliwość proponowania zmian i rozwiązań optymalizacyjnych w realizowanych projektach.
Firma oferuje:

PROPONUJEMY:

  • Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;
  • Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do własnego grafiku);
  • Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie zarządzania projektami;
  • Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole (serio);
  • Możliwość korzystania z naszej firmowej biblioteczki;
  • Referencje po zakończeniu praktyk;
  • Praktyki w najbardziej dynamicznej branży.
Sposób aplikowania: Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają ー przejdź do uzupełnienia formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0a17gkhLz504TxbCka_dDxgN6lqHynn7cLithclsD_c_TUA/viewform