pdf

Wsparcie w dziale HR

GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób. W Koszalinie wybudowaliśmy Fabrykę Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas!

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Wsparcie w dziale HR
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Zainteresowanie obszarem HR
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:

Wsparcie w procesach:

  • rekrutacji
  • onboardingu
  • innych zadaniach z obszaru HR.
Firma oferuje:
  • Umowa zlecenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Przyjazna atmosfera
Sposób aplikowania: Wyślij CV na adres: hanna.macyra@gea.com -> Klauzula informacyjna – rekrutacja Zgoda na przetwarzanie danych: Aplikując o pracę w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne oświadcza Pan/Pani, że zapoznał/a się z poniższą Informacją Administratora Danych Osobowych oraz, że wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy) zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcieliby Państwo, abyśmy zachowali Państwa dokumenty aplikacyjne w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie w CV dodatkowo następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki grupy GEA w Polsce.” Informacja Administratora Danych Osobowych: Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że: 1. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych są spółki grupy GEA Group AG w Polsce wymienione poniżej w pkt 5. 2. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda. 3. Przekazane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, a jeśli wyrazili Państwo zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pana/Pana udziałem. 4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres trzech lat od daty przesłania aplikacji. 5. Podane dane osobowe będą przekazywane wyłącznie tej spośród poniżej wymienionych spółek z grupy GEA i jej upoważnionym pracownikom, na rzecz której prowadzony jest dany proces rekrutacji i będącej potencjalnym pracodawcą tj.: GEA Process Engineering Sp. z o. o., GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o. o., GEA Food Solutions Poland Sp. z o. o., GEA Farm Technologies Sp. z o. o., GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o., GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie umów zawartych przez spółki GEA w Polsce. 6. Pana/Pani dane osobowe, zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, będą archiwizowane (nie będąc przetwarzanymi w żaden inny sposób) przez okres 3 lat dla celów związanych z koniecznością ustalenia przebiegu procesu rekrutacji, w razie ewentualnych roszczeń dotyczących wyniku rekrutacji i/lub całego procesu. 7. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 8. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacji. 9. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 10. W przypadku pytań lub żądania realizacji w/w praw mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: koszalin(at)gea.com .