Praktyki w redakcji portalu internetowego — Rynek Informacji

Infomedia Group sp. z o.o.

Rynek Informacji (prowadzony przez Infomedia Group sp. z o.o.) to pierwszy w Polsce portal, przeznaczony dla każdej osoby, która szuka informacji w sieci. Rynek Informacji to portal, który zrodził się z naszej pasji do informacji. Od 2013 roku dzielimy się na nim naszą wiedzą i doświadczeniem związaną OSINT-em (białym wywiadem) oraz wyszukiwaniem, weryfikowaniem i wykorzystywaniem informacji.

Branża: Kultura i sztuka
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: Praktyki w redakcji portalu internetowego — Rynek Informacji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:

Szukamy:

  • osób chcących zdobyć doświadczenie w prowadzeniu portalu internetowego,
  • osób chcących zdobyć nowe umiejętności w obsłudze programów WordPress, Canva, FreshMail,
  •  osób z lekkim piórem, znającymi zasady poprawnej polszczyzny
  • mile widziane zainteresowanie tematami związanymi z informacją, białym wywiadem, fact checkingiem albo mediami społecznościowymi.
Obowiązki:

Zadania, w których będziesz brać udział:

  • wsparcie przy bieżącej pracy redakcji,
  • obsługa mediów społecznościowych Rynku Informacji,
  • publikacji artykułów w systemie Wordpress,
  • wyszukiwanie informacji, newsów związanych z tematyką portalu.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • 3-miesięczną bezpłatną praktykę,
  • możliwość odbycia praktyk w formie zdalne,
  • stałą opiekę opiekuna,
  • możliwość podjęcia współpracy po zakończeniu praktyk,
  • certyfikat po odbytej praktyce,
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich.
Sposób aplikowania: Podejmujesz wyzwanie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: TAK, napisz do nas na adres: redakcja@rynekinformacji.pl. W wiadomości napisz kilka informacji o sobie: co studiujesz, czy gdzieś pracujesz oraz w jakim obszarze chcesz się rozwijać.