pdf

HANDLOWIEC - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLITERM-IZOL Sp. z o. o.

Producent przewodów wentylacyjnych oraz osprzętu

Hurtownia z branży HVAC

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: HANDLOWIEC - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Wakatów: 1
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:
  • co najmniej średniego wykształcenia,
  • umiejętności sprzedażowych oraz umiejętności w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, systematyczność,
  • znajomość branży izolacji technicznych, wentylacji i instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • obsługa Klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i dobór materiałów na podstawie zapytań Klientów,
  • rozwój sprzedaży materiałów instalacyjnych oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • obsługa dokumentów sprzedażowych, magazynowych,
  • utrzymywanie trwałych relacji z Klientami firmy,
  • prowadzenie negocjacji z Klientami.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • system wynagradzania dopasowany do kwalifikacji i osiąganych wyników
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia asortymentowe
Sposób aplikowania: DOKUMENTY APLIKACYJNE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: rekrutacja@politerm-izol.com.pl