pdf

.NET Developer

Sii Sp. z o.o.

Szukasz pracy jako Programista .NET? Sprawdź oferty w Sii. Naszymi klientami jest kilkanaście firm z całego świata m.in. Scalepoint, Ingenico, Payback. Różnorodność projektów daje szerokie możliwości rozwoju. Do naszych zespołów zatrudniamy zarówno Back-end, jak i Fullstack Developerów. Projekty realizowane są w metodologii Agile.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: .NET Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Zdalnie
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka C#;
  • Bardzo dobra znajomość .NET/.NET Core;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej;
  • Wiedza na temat pracy w metodyce SCRUM;
  • Mile widziana praktyka w pisaniu testów jednostkowych;
  • Znajomość Angular/React będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania;
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności;
  • Optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu);
  • Weryfikacja jakości oprogramowania;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów;
  • Możliwość zaangażowania się w dodatkowe inicjatywy w ramach CC, takie jak: prowadzenie szkoleń/webinarów, udział w tworzeniu community .NET oraz bloga firmowego.
  • Najlepsze Miejsce Pracy od 2015 to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły. 7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz.
  • Stabilność zatrudnienia, 1,4 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku.
  • Setki fascynujących projektów, prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy i status preferowanego partnera u wielu klientów.

Projekt dopasowany do Ciebie. Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer. Dzielimy się zyskiem z pracownikami, w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN. 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników. Wyjątkowe, komfortowe biura, idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów. Otwarta i dostępna kadra menadżerska, szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”. Autentyczne wartości to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia. Fantastyczna atmosfera tworzona przez wszystkich Sii Power People. Bogaty pakiet benefitów, prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej.

Sposób aplikowania: Wysłanie CV na mvikhasta@sii.pl