pdf

Java Developer

Sii Sp. z o.o.

Sii Polska to 17 lat doświadczenia i ponad 7500 specjalistów w branży IT. Jako największy dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii w Polsce dostarcza dla globalnych marek złożone projekty łączące różnorodne technologie. Szeroka oferta czyni z Sii One-Stop-Shop dla takich usług, jak aplikacje webowe i mobilne, testowanie i kontrola jakości, e-commerce, cyberbezpieczeństwa, inżynierii, systemów wbudowanych, infrastruktury IT, w tym także usług chmurowych, service desk i wsparcie użytkownika, Business Intelligence, a także konsulting i outsourcing procesów biznesowych w obszarze administracji, zarządzania danymi, HR i marketingu. Firma wdraża także oprogramowanie partnerów: Microsoft Dynamics, Microsoft 365, Salesforce, SAP, Atlassian, Adobe i ServiceNow.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Java Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Zdalnie
Wymagania:
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java 8+ (mile widziana Java 11);
  • Praktyczna znajomość Spring/Hibernate/JPA;
  • Doświadczenie w pracy z Jira/Confluence/Git/Maven/Jenkins;
  • Doświadczenie z bazami danych (Oracle/PostgreSQL/MongoDB);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii;
  • Dodawanie nowych funkcjonalności;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu, by lepiej zrozumieć problem oraz zaproponować nowe opcje optymalizacji i zmian.

Najlepsze Miejsce Pracy od 2015 to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły. 7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz. Stabilność zatrudnienia, 1,4 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku. Setki fascynujących projektów, prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy i status preferowanego partnera u wielu klientów. Projekt dopasowany do Ciebie. Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer. Dzielimy się zyskiem z pracownikami, w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN. 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników. Wyjątkowe, komfortowe biura, idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów. Otwarta i dostępna kadra menadżerska, szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”. Autentyczne wartości to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia. Fantastyczna atmosfera tworzona przez wszystkich Sii Power People. Bogaty pakiet benefitów prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej.

Sposób aplikowania: Wysłanie CV na mvikhasta@sii.pl