Analityk - Bilanse i Audyty Energetyczne Procesów Przemysłowych - Cała Polska

NEGA-Energy Leszek Rzeszowski
Nega main

Od ponad dziesięciu lat działamy zawodowo w dziedzinie poprawy efektywności energetycznej. Obsługujemy podmioty z wielu branż. W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług i współpracą z nowymi Klientami szukamy dodatkowego wsparcia technicznego w zakresie analizy i bilansów energetycznych różnego rodzaju systemów, występujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Stanowisko: Analityk - Bilanse i Audyty Energetyczne Procesów Przemysłowych - Cała Polska
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Polska
Wymagania:

Doświadczenie w zakresie bilansów lub audytów energetycznych w ramach jednej lub kilku z poniższych specjalizacji:

  • Układy sprężonego powietrza;
  • Układy chłodnicze;
  • Układy pary technologicznej;
  • Układy pompowe;
  • Układy wentylacyjne;
  • Układy napędowe z silnikami elektrycznymi;
  • Przemysłowe elektryczne sieci zasilające;
  • Piece przemysłowe;
  • Suszarnie przemysłowe;
  • Lakiernie przemysłowe;
  • Bilanse kompletnych procesów przemysłowych.
Obowiązki:
  • Wykonywanie bilansów energetycznych pojedynczych procesów lub całych ciągów procesów technologicznych, w zależności od wymagań danego projektu modernizacji.
Firma oferuje:
  • Oferujemy współpracę nad konkretnymi projektami.
  • Warunki finansowe do negocjacji.
  • Praca w formie zdalnej na terenie całego kraju.
Sposób aplikowania: CV – z określeniem posiadanego doświadczenia w obszarze wymienionych specjalizacji