pdf

Inżynier Budowy / Asystent Kierownika Projektu

Bilfinger Tebodin Poland

Bilfinger Tebodin należy do grupy Bilfinger, która zatrudnia około 40.000 inżynierów i konsultantów na całym świecie. Jako Bilfinger Tebodin jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, zatrudniając ponad 240 etatowych pracowników we wszystkich branżach budowlanych oraz technologicznych. Od ponad 21 lat wspieramy naszych klientów w realzacji inwestycji budowlanych w sektorze przemysłowym i komercyjnym, od wstępnego etapu prac koncepcyjnych, opracownia dokumentacji projektowej, prowadzenia przetargów, zarządzania budową aż do rozruchów i odbiorów – w myśl strategi EPCm. Naszą siłą jest wielobranżowy, bardzo doświadczony zespół realizujący projekty w zależności od potrzeb Inwestora.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Budowy / Asystent Kierownika Projektu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne budowlane lub elektryczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Project)
  • Dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziane doświadczenie przy budowie farm wiatrowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją
  • Mobilność i otwartość na nowe wyzwania
Obowiązki:
  • Praca przy budowie farm wiatrowych
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji na potrzeby procesu inwestycyjnego
  • Wsparcie Inspektorów Nadzoru w procesie odbiorów zakresów robót
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy
  • Kontrola jakości oraz terminowości realizowanych prac
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
Firma oferuje:
  • Umowę zlecenie
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie konsultingowo-inżynierskiej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Sposób aplikowania: CV na adres e-mail: jaroslaw.galek@bilfinger.com