pdf

Animator - instruktor pływania

Grecos Holiday sp. z o.o.
Grecos logo rgb

Szukamy przebojowych, kreatywnych, pełnych pasji i zaangażowania osób do pracy jako instruktor pływania – animator dla dzieci na sezon letni 2019. Jeśli lubisz wyzwania i pracę z ludźmi – dołącz do teamu Grecosa!

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: Animator - instruktor pływania
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Grecja
Wymagania:

Wymagania:

  • uprawnienia instruktora sportu/ rekreacji, specjalność: pływanie,
  • pozytywne podejście do dzieci, doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjne oraz zdyscyplinowanie,
  • przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • dyspozycyjność do wyjazdu na min. 2-3 miesiące w okresie wakacyjnym.
Obowiązki:

Oczekujemy:

  • pasji i zaangażowania godnego pozazdroszczenia przez wszystkich turystów,
  • prowadzenia lekcji pływania poprzez zabawę dla dzieci,
  • prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci i dorosłych,
  • rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • pracę w sezonie letnim 2019 w najlepszych resortach w słonecznej Grecji,
  • zatrudnienie jako animator– instruktor pływania w Klubie Delfinki Grecosa,
  • szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • opłacony bilet lotniczy w dwie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej i sportowej.
Sposób aplikowania: Zgłoszenia przyjmujemy tylko poprzez stronę: rekrutacja.grecos.pl