pdf

Animator czasu wolnego

Grecos Holiday sp. z o.o.
Grecos logo rgb

Grecos Holiday to czołowy touroperator na rynku, specjalizujący się w organizowaniu dla naszych Klientów Wielkich Greckich Wakacji. Szukamy przebojowych, kreatywnych, pełnych pasji i zaangażowania osób, które dołączą do teamu ANIMATORÓW GRECOSA!

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Animator czasu wolnego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Grecja
Wymagania:

Wymagania:

  • kreatywność, głowa pełna pomysłów jak zapewnić dzieciom i dorosłym niepowtarzalne wspomnienia z wakacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu (mile widziane osoby z doświadczeniem instruktora fitness, zumby, tańca),
  • pozytywne podejście do dzieci (atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi).
Obowiązki:

Oczekujemy:

  • pasji i zaangażowania godnego pozazdroszczenia przez wszystkich turystów,
  • prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci i dorosłych,
  • rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • pracę w sezonie letnim 2019 w najlepszych resortach w słonecznej Grecji i na Cyprze,
  • zatrudnienie jako animator dzieci w Klubie Delfinki lub animator dorosłych w Klubie OPA! Grecos,
  • szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • opłacony bilet lotniczy w dwie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.
Sposób aplikowania: Zgłoszenia przyjmujemy tylko poprzez stronę: rekrutacja.grecos.pl