Inżynier Sprzedaży (kleje przemysłowe, uszczelniacze, powłoki) - nr ref. 9847

Bank Danych o Inżynierach
Logo bdi

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach

  •  światowy lider rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Stanowisko: Inżynier Sprzedaży (kleje przemysłowe, uszczelniacze, powłoki) - nr ref. 9847
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdańsk lub Toruń
Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim w przemyśle oraz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży
  •  wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - duża samodzielność i nastawienie na wyniki

doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
  • współpraca z klientami Działu Adhesive Technologies
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych
  • udział w akcjach promocyjnych
  • rozwój sprzedaży na terenie Polski północnej (woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie)
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Firma oferuje: - pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku klejów - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy) - pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole - atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów

Sposób aplikowania: Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na ofertę poprzez stronę www.bdi.com.pl. Powierzone nam dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych oraz rozwoju zawodowego. Bez wyrażenia Twojej dodatkowej zgody dane nie są nikomu przekazywane. Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl