pdf

Serwisant sprzętu medycznego

Optilus Rafał Siadak

Optilus to solidny partner w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej dla lekarzy i placówek medycznych. Firma powstała w 2011, skupiając się początkowo jedynie na serwisowaniu sprzętu. Szybko jednak rozwinęła działalność zaopatrując również swoich klientów w urządzenia endoskopowe, w tym kompletne tory wizyjne.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Serwisant sprzętu medycznego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Doświadczenie zdobywa się w trakcie wykonywania czynności zawodowych.

WAŻNE:

  • osoby zainteresowane prosimy o składanie CV zawierającej następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Obowiązki:
  • serwisowanie sprzętu medycznego
Firma oferuje:
  • praca od poniedziałku do piątku praca w godzinach 8-16
  • praca stacjonarna w Koszalinie
  • długotrwała współpraca
  • umowa o pracę
Sposób aplikowania: Prosimy o przesyłanie CV mailem na adres info@endoskopy-medyczne .eu