pdf

Redaktor - portal internetowy / gazeta

Infomedic.pl

Grupa Infomedic dostarcza pacjentom informacje za pośrednictwem trzech różnych kanałów komunikacji. Od ponad 10 lat prowadzimy działalność związaną z szeroko pojętą informacją medyczną. Dzięki szerokiemu spektrum oferowanych usług kompleksowo dbamy o pacjenta.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Redaktor - portal internetowy / gazeta
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy dziennikarza,
  • lekkie pióro,
  • doskonała znajomość zasad gramatyki oraz interpunkcji,
  • umiejętność wyszukiwania informacji,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
  • pisanie i redagowanie tekstów o aktualnych wydarzeniach lokalnych,
  • tworzenie interesujących tematów o tematyce medycznej oraz zdrowotnej,
  • dbałość o wysoką jakość merytoryczną i warsztatową dostarczanych tekstów,
  • bieżące wspomaganie pracy redakcji.
Firma oferuje:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.
Sposób aplikowania: Aplikacje zawierające CV wraz z tytułem wiadomości „CV – redaktor” wraz z próbkami tekstów prosimy wysyłać na adres rekrutacja@infomedic.pl lub dostarczyć do biura w Koszalinie przy ulicy Parkowa 6a