pdf

Animator Czasu Wolnego

Pro-Staff

Pro-Staff zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów i rzetelnie przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów. Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy, możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Animator Czasu Wolnego
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Hiszpania
Wymagania:
  • • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • • Poczucie humoru
  • • Entuzjazm i kreatywność
  • • Zdolności organizacyjne Doświadczenie oraz ukończenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE!!!
Obowiązki:

Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii. Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych. Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

Firma oferuje:
  • • Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto miesięcznie (na rękę)
  • • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • • Ubezpieczenie
  • • Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. CV prosimy wysłać na adres: biuro@prostaff.pl